49 günde TYT ile birlikte hangi kaynağı çözmeliyim?

Ester Hirsch

Hectopat
Yer
İsrail
Arkadaşlar bende ekteki kitaplar var elimdeki temel kitabın bitmesine çok az kaldı biter bitmez 49 günde matematiğe ve problemlerde kötü olduğum için 321 problemler kitabına aynı anda başlayacağım. 49 günde TYT ile beraber götürebileceğim bir kaynak arıyorum 345 TYT kitabını alsam ve 49 günde TYT kampının videosunu izleyip kitaptan ilgili konunun sorularını çözükten hemen sonra o konu ile ilgili testleri 345'ten de çözebilir miyim arada fark olur mu siz ne önerirsiniz? Örneğin 49 günde TYT kitabından temel kavramlar çözdüm diyelim ondan hemen sonra 345 temel kavramlar sorularını çözebilir miyim sorular arasında ne gibi farklar olur? 2023 sınavına hazırlanıyorum.

Dosya Ekleri

• 454481456_.jpg
    454481456_.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum hocam ama şuan benim planım ile uyumlu mu aynı anda gider mi ?

Gider diye düşünüyorum çünkü kitap kolay-orta-zor-ÖSYM tarzı-345 tarzı olarak sorularını sunuyor. Bu şekilde konuyu bilen kişi kolaydan başlayarak pekiştire pekiştire konuları hallediyor. 11. Sınıfım ve TYT matematiği bu kitaptan götürüyorum. Gayet güzel oluyor.

Gider diye düşünüyorum çünkü kitap kolay-orta-zor-ÖSYM TARZI-345 tarzı olarak sorularını sunuyor. Bu şekilde konuyu bilen kişi kolaydan başlayarak pekiştire pekiştire konuları hallediyor. 11. sınıfım ve TYT matematiği bu kitaptan götürüyorum. Gayet güzel oluyor.

Teşekkür ederim.

Gider diye düşünüyorum çünkü kitap kolay-orta-zor-ÖSYM TARZI-345 tarzı olarak sorularını sunuyor. Bu şekilde konuyu bilen kişi kolaydan başlayarak pekiştire pekiştire konuları hallediyor. 11. Sınıfım ve TYT matematiği bu kitaptan götürüyorum. Gayet güzel oluyor.

345 güzel yayın olsa da artık TYT'den soru bankası çözmek için geç oldu gibi.

345 güzel yayın olsa da artık TYT'den soru bankası çözmek için geç oldu gibi.

Orası öyle ama arkadaşın yanıtını cevaplıyorum, beni ilgilendirmez. Kaçıncı sınıf üstelik onu da bilmiyorum :)
Aynı şekilde takipteyim.
49 günde TYT kampi iyi midir alan varsa.

Hocam 49 günde diyor ama her video 1 saat zaten. Örnek veriyorum: İlyas Güneş'in TYT videolarının her bir video süresi ortalama olarak söylüyorum 25 dakika. Her gün 25 dakikadan 3 video izlemekte 1 saat 15 dakika yapacaktır. Toplam 150 videosu bulunmakta ve 150/3=50 olduğuna göre nerdeyse aynı hesaba geliyor. Onun için fazla cazip bir yanı yok. Diğerleri neyse 49 günde TYT ya da farklı bir oynatma listesi de benim gözümde aynı. Buradan söylemek istediğim sevdiğiniz bir hoca varsa ondan dinleyin daha iyi. A'dır, B'dir size kalmış bir şey bu :)

Son düzenleme:
Orası öyle ama arkadaşın yanıtını cevaplıyorum, beni ilgilendirmez. Kaçıncı sınıf üstelik onu da bilmiyorum :)

Hocam 49 günde diyor ama her video 1 saat zaten. Örnek veriyorum: İlyas güneş'in TYT videolarının her bir video süresi ortalama olarak söylüyorum 25 dakika. Her gün 25 dakikadan 3 video izlemekte 1 saat 15 dakika yapacaktır. Toplam 150 videosu bulunmakta ve 150/3=50 olduğuna göre neredeyse aynı hesaba geliyor. Onun için fazla cazip bir yanı yok. Diğerleri neyse 49 günde TYT'ya da farklı bir oynatma listesi de benim gözümde aynı. Buradan söylemek istediğim sevdiğiniz bir hoca varsa ondan dinleyin daha iyi. A'dır, B'dir size kalmış bir şey bu :)

Yanlış yazmışım yani kitabi iyi mi onu soracaktim.
Temelim yok yani bana hangi kitabi alırsam kolaydan zora doğru ihi çalışmayla gidebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı