4900 TL hazır sistem

Sorması ayıp sizin ifade yasağı ne zaman bitiyor?
4 Aralık akşamı.

O öneriyi dikkate almayın. Sizin attığınız sistemde bu SSD'yi alıp garantiye alın, hayırlı olsun.

Siz hocam hızlı ve alışıksınız o konuda, ben mesala BIOS güncellemesini kontrol edeyim derken Enes hemen yazıveriyor. Ben de yazmaktan vazgeçiyorum. Alıştıktan sonra belki bende okumaya başlayabilirim.
Enes gene milleti soğutuyor. :D
Alışmam benim de uzun sürdü. Enes'e günde 30 defa soru sora sora alıştım. :D
İ3 alınmaması gerek diye düşünüyorum.
"hahah" mesajlarına bakınca ne kadar saçmaladığını bir ben görüyorum.
İ3 "3" diye kötü olmuyor merak etme.
Senin bir bilgin falan yok, boş boş mesaj yazıp insanların canlarını yakma.
10. nesil i3 10100F alınır merak etme.

Ben olmasam sistem toplama konularında sadece eleştiriliyor ve eleştiriler saçma. Tek tek toplayan reyizler kalmadı, Sepultura var bir de, Apaçi Atçı falan anca.
Ben bu yüzden uzak bakıyorum PC Toplama konularına, bazen geliyorum sizin dediklerinize beğeni bırakıp çıkıyorum, ya da sistemde sorunlu parça varsa ona müdahale ediyorum. Eskisi gibi donanım bilgim yok artık paslandım o konuda.

Ben bu yüzden uzak bakıyorum PC Toplama konularına, bazen geliyorum sizin dediklerinize beğeni bırakıp çıkıyorum, ya da sistemde sorunlu parça varsa ona müdahale ediyorum. Eskisi gibi donanım bilgim yok artık paslandım o konuda.

Uzun süre toplamayınca ben de toplayamıyorum, iyi toplayanları beğeniyorum, öneriyorum.

Geri
Yukarı