4900 TL'ye GTX 1080 Sistem

alpyigittttttt

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar almayı düşünüyorum ve sinerji.gen.tr diye bir site ile karşlaştım. Google'de yorumlara baktım güzel diyorlar ama bildiğiniz kadarıyla ucuz bilgisayar satıyormuş. Bu linkteki bilgisayarda GTX 1080 var ve 4900 TL bilgisayarın (kendisi) nasıl olabiliyor güvenemedim. Sizce almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu linkte dediğiniz yerde hiçbir site yok. Sinerji sitesi güvenli ben değilde arkadaşlarım çok alışveriş yaptı.

İşlemci R5 1400, RAM 2400 MHz 8 GB, anakart MSI B-350M Pro-VD Plus (kısıtlı bütçeler için tavsiye edilen) ve SSD yok. Kasa konusunda da alıp pişman olduğunu söyleyen arkadaşlar olmuştu. Kısaca "5.000 TL bütçem var ama 1080 istiyorum." sistemi.

Monitörünü öğrenebilir miyim?
Bir de R5 1400 o ekran kartını besleyemez , 8 GB RAM koymuşlar GTX 1080 sisteme yani arkadaşın da dediği gibi "5.000 TL bütçem var ama 1080 istiyorum." sistemi olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı