4K 140 ekran Smart TV önerisi

Hocam sanirim sizin dediginiz gibi TCL alacağım Samsung ve LG de cidden dediğiniz gibi beklentilerime uygun bulamadim umarim üzmez TCL beni.
55e 140 ekran 4K QLED Smart TV bu yukarıdaki arkadasta 21.500'e atti bir TCL de onun ne farki var Google TV yaziti onda da sizin attiğinizdan neyi daha iyide 1500 oynuyor onu anlamadim bu Google TV olmasi iyi bir şey mi kotu bir şey mi onu da anlamadım.
İşletim sistemi farklı o kadar hocam.

İşletim sistemi farklı o kadar hocam.

Anladim bu sizin ilk attiğinizi alacağım şubata umarim stok bulabilirim.

Bu cihazı kullanıyorum. Gayet de memnunum. Birkaç ay önce satın almıştık. Performansı ve görüntü kalitesi gayet güzel. Onkyo'nun ses sistemini de kullanıyor ayrıca. Çok kaliteli bir ses sistemi var. Keşke 120 Hz olsaydı dediğim oluyor arada.

Google TV olmasi iyi bir şey mi kötü bir şey mi onu da anlamadım.
Google TV'i Android TV'nin kişiselleştirilmiş hali gibi düşünebilirsiniz, Android bir çekirdek, Google TV arayüz.
İlk atılan ile benim attığım arasında Hz farkı var, ilk atılan 60Hz, benim attığım 144Hz, benim attığımın sesi ve HDR görüntüsü de bi' tık daha iyidir.

Anladim bu sizin ilk attiğinizi alacağım şubata umarim stok bulabilirim.
Pasaj'da daha düşük fiyata indirime girdi: TCL 55C725G 55 inç 139 Ekran 4K Ultra HD QLED Smart Google TV
Ücretsiz kurulum, montaj sunuyormuş.

55C725 mi alacaksınız hocam?

Evet.

Google TV'i Android TV'nin kişiselleştirilmiş hali gibi düşünebilirsiniz, Android bir çekirdek, Google TV arayüz.
İlk atılan ile benim attığım arasında Hz farkı var, ilk atılan 60Hz, benim attığım 144Hz, benim attığımın sesi ve HDR görüntüsü de bi' tık daha iyidir.

Pasaj'da daha düşük fiyata indirime girdi: TCL 55C725G 55 inç 139 Ekran 4K Ultra HD QLED Smart Google TV

Bu butcede daha iyisi yok diyosunuz değil mi 17 20 bin arasina.

Kendiliğinden uydu alicisi oluyor değil mi icinde bu TCL 55C725 gnin. 5 inc fark 3000 TL fark ediyor ona sasirdim bir de 50 inch 14 bin 55 17 bin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı