4K 140 ekran Smart TV önerisi

Bu cihazı kullanıyorum. Gayet de memnunum. Birkaç ay önce satın almıştık. Performansı ve görüntü kalitesi gayet güzel. Onkyo'nun ses sistemini de kullanıyor ayrıca. Çok kaliteli bir ses sistemi var. Keşke 120 Hz olsaydı dediğim oluyor arada.

LG, Samsung, varsa Sony gibi markalar 4K TV istiyorsanız çok iyi olacaktır.

Onu biliyorumda iste hangi modeli aliyim kararsizim bir de bu paneller arasinda ne fark var QLED ve OLED'lerde.

Bu cihazı kullanıyorum. Gayet de memnunum. Birkaç ay önce satın almıştık. Performansı ve görüntü kalitesi gayet güzel. Onkyo'nun ses sistemini de kullanıyor ayrıca. Çok kaliteli bir ses sistemi var. Keşke 120 Hz olsaydı dediğim oluyor arada.

Marka güven vermedi ya assagidaki arkadasinda dediği gibi LG Samsung ve Sony harici düşünmüyorum.

Marka güven vermedi ya assagidaki arkadasinda dediği gibi LG Samsung ve Sony harici düşünmüyorum.
Marka güven vermedi diyorsunuz da Amerika da en çok satan televizyon markalarından birisi TCL. Ayrıca Bilkom güvencesiyle ülkemizde yani. Diğer oda da Philips de kullanıyorum. 2 Yıl önce almıştım hatta. Bazı markalar gerçekten çok kötü artık. Sony'de çok pahalı. Bu fiyat bandında 55 İnç bulabileceğinizi sanmıyorum. Bulursanız da iyiyse de alın derim. Ben size deneyimlerimi söylüyorum hocam. Gayet de memnunum. Artık bundan sonra da Philips gibi markaları almam. Samsung ve LG'ye diyecek söz yok. Onlar da çok güzel. Ama kendi işletim sistemlerini kullanıyorlar. Birkaç yıl sonra güncelleme problemi yaşayabilirsiniz. Philips televizyonumun işletim sistemi Saphia. 2 Yıl geçti ve artık yeni uygulamalar gelmiyor. Bu yüzden Android almanızı öneriyorum. Ama Samsung'un performansı ve akıcılığı çok iyi.

Marka güven vermedi diyorsunuz da Amerika da en çok satan televizyon markalarından birisi TCL. Ayrıca bilkom güvencesiyle ülkemizde yani. Diğer oda da Philips de kullanıyorum. 2 yıl önce almıştım hatta. Bazı markalar gerçekten çok kötü artık. Sony'de çok pahalı. Bu fiyat bandında 55 inç bulabileceğinizi sanmıyorum. Bulursanız da iyiyse de alın derim. Ben size deneyimlerimi söylüyorum hocam. Gayet de memnunum. Artık bundan sonra da Philips gibi markaları almam. Samsung ve LG'ye diyecek söz yok. Onlar da çok güzel. Ama kendi işletim sistemlerini kullanıyorlar. Birkaç yıl sonra güncelleme problemi yaşayabilirsiniz. Philips televizyonumun işletim sistemi saphia. 2 yıl geçti ve artık yeni uygulamalar gelmiyor. Bu yüzden Android almanızı öneriyorum. Ama Samsung'un performansı ve akıcılığı çok iyi.

İşletim sistemi problemi olmaz 5 6 yildan önce Samsung LG haricu cok onermiyor kimse televizyonda.

TCL'de gayet iyi markadır. İstemiyorum diyorsanız ve 22K bütçesine çıkamazsanız:

22 kya cikabilirim.

İşletim sistemi problemi olmaz 5 6 yildan önce Samsung LG haricu cok onermiyor kimse televizyonda.
Hocam o fiyat bandında bulamazsınız. Bulursanız da alın derim. Ayrıca kötü bir marka da değil. İsterseniz video çekip atabilirim görmek isterseniz. Yani performansı ve kalitesini görmek istiyorsanız yardımcı olmaya çalışırım.

TCL'de gayet iyi markadır. İstemiyorum diyorsanız ve 22K bütçesine çıkamazsanız:

Bu aklima yatti gibi.

Hocam o fiyat bandında bulamazsınız. Bulursanız da alın derim. Ayrıca kötü bir marka da değil. İsterseniz video çekip atabilirim görmek isterseniz. Yani performansı ve kalitesini görmek istiyorsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Ya icime sinmiyor Samsung ve LG harici.

Yeni konular

Geri
Yukarı