4K 144Hz vs 2K 200+ Hz

ferhatto5555

Kilopat
Daha fazla  
Karar veremiyorum arkadaşlar. İki modelden öneriniz ne olurdu? 4K 144 Hz monitör olarak ne, 2K 200 Hz üstü monitör olarak hangi modelleri tercih ederdiniz ve neden?

Sistemini ve oynadığın oyunları belirtirsen daha efektif bir öneride bulunabiliriz.
Çok haklısınız kusura bakmayın
Rtx 4080 Asus tuf
Ryzen 7700x
MSI b 650 p pro anakart
32 GB ram
1200w PSU
240mm Sıvı soğutma

Oynadığım oyunlar= Karışık diyebilirim yeri geliyor Hikâyeli oynuyorum canım sıkılıyor Lol giriyorum baktım oda sarmadı Elden Ring oynuyorum Sonra Last of Us, Rdr 2 falan öyle son çıkan oyunlarda falan takılıyorum çoğunlukla. Ama diyorum ya ille de şu tür diyemiyorum çünkü bir oyun çıkar online oyundur sarar mesela onu da yükler oynarım arkadaşlarımla falan. Örnek The forest gibi falan

Çok haklısınız kusura bakmayın.
RTX 4080 ASUS TUF.
Ryzen 7700X.
MSI b 650 p Pro anakart.
32 GB RAM.
1200W PSU.
240mm sıvı soğutma.

Oynadığım oyunlar= karışık diyebilirim yeri geliyor hikâyeli oynuyorum canım sıkılıyor LoL giriyorum baktım oda sarmadı Elden Ring oynuyorum sonra Last of Us, RDR 2 falan öyle son çıkan oyunlarda falan takılıyorum çoğunlukla. Ama diyorum ya ille de şu tür diyemiyorum çünkü bir oyun çıkar Online oyundur sarar mesela onu da yükler oynarım arkadaşlarımla falan. Örnek The Forest gibi falan.

4K 144 Hz yeter zaten rekabetçi değil arkadaş arası oynuyorsun.

Karar veremiyorum arkadaşlar. İki modelden öneriniz ne olurdu? 4K 144 Hz monitör olarak ne, 2K 200 Hz üstü monitör olarak hangi modelleri tercih ederdiniz ve neden?
1080p 540hz öneririm
Yani anlayacağınız.Fps oyunu da oynuyorsan Hz yüksek olanı al.Sadece hikayeli oyun oynuyorsanız çözünürlük yüksek olanı ama yüksek Hz candır çek 2k 240hz

Öneriniz hangi modelidir

Hangi modelleri önerirsiniz
Aoc 27" C27G2ZE 0.5ms 240hz HDMI,DisplayPort FreeSync Curved Gaming Monitör
6k gibi bı fiyatı var curved 1080p 27inc gayet güzel bence ve bu arada birsuru monitör var aynı ozellikleri taşıyan fiyatları da aynı marka karşılaştırmasını YouTube dan yapsan daha sağlıklı olur hepsini tek tek kullanmadım sonuçta ama 2k 165hz monitörlerle çok fiyat farkı oluyor ya da gidip 4k 144/165 alabilirsin.10-12k lık bir bütçen varsa

4k almanı tavsiye ederim.
Hemen model önerisi yapayım.
Bütçe daha azsa:

4K almanı tavsiye ederim.
Hemen model önerisi yapayım.
Bütçe daha azsa:

Kanka 16k verip hem Curved olmayacak hem de 144Hz mi olacak yapmayın gozunu sevim paraya yazık

Yeni konular

Geri
Yukarı