4K 27 inç ile 4K 32 inç arasında kalite farkı var mı?

32 inç ilk zamanlar büyük gelir. Zamanla alışırsın.
70 cm iyidir. Daha yakından hoş olmuyor zaten.

2K 27 inç monitör alsan daha iyi olur sana. FPS oynuyorsan 4K abartı kaçar.
4k istememin nedeni 4090 alacak olmam yoksa 4000 serisi çıkmadan önce aklımda ki 3080 ti ve 2k idi
Bir de gelecekte de bu işin 4kya döneceğini düşünüyorum şuan bile yeni kartlarla çok iyi fpsler alınıyor 240 hz bir monitör çıkarsa ona geçerim

4K istememin nedeni 4090 alacak olmam yoksa 4000 serisi çıkmadan önce aklımda ki 3080 Ti ve 2K idi
Bir de gelecekte de bu işin 4kya döneceğini düşünüyorum şu an bile yeni kartlarla çok iyi FPS'ler alınıyor 240 Hz bir monitör çıkarsa ona geçerim

Böyle büyük hedeflerin varsa, sana tavsiyem OLED monitörlere yönelmen.

Bütçeniz nedir monitör için?

4K istememin nedeni 4090 alacak olmam yoksa 4000 serisi çıkmadan önce aklımda ki 3080 Ti ve 2K idi
Bir de gelecekte de bu işin 4kya döneceğini düşünüyorum şu an bile yeni kartlarla çok iyi FPS'ler alınıyor 240 Hz bir monitör çıkarsa ona geçerim

Arkadaşlar her tarzdan oyun oynuyorum ama favorim fps online 32 inç çok mu büyük yoksa alışılabilir mi?
(70 cm mesafe olacak bir masa yaptırabilirim monitör için)
Arkadaşa katılıyorum 2K'da bile CS:GO Valo işkence oluyor :D Hikaye oyunları açısından büyük ekran çok iyi ama FPS tarafı pek iyi değil.

Bütçeniz nedir monitör için?
Bütçe sınırım yok asusun yeni çıkacak olan 165 hz mini led monitörünü düşünüyorum ileride 240hz 4k dönemi başlarsa yükseltme yaparım

Böyle büyük hedeflerin varsa, sana tavsiyem OLED monitörlere yönelmen.
Oled ve mini led arasında ki fark nedir ben asusun yeni çıkaracapı mini led 4k monitörünü düşünüyorum birisi 4k da oled yok demişti bir de bu panelleri ipsten daha iyi yapan nedir?

Arkadaşa katılıyorum 2K'da bile CS:GO Valo işkence oluyor :D Hikaye oyunları açısından büyük ekran çok iyi ama FPS tarafı pek iyi değil.
Teşekkürler

Bütçe sınırım yok asusun yeni çıkacak olan 165 hz mini led monitörünü düşünüyorum ileride 240hz 4k dönemi başlarsa yükseltme yaparım

Oled ve mini led arasında ki fark nedir ben asusun yeni çıkaracapı mini led 4k monitörünü düşünüyorum birisi 4k da oled yok demişti bir de bu panelleri ipsten daha iyi yapan nedir?

Teşekkürler
4K OLED paneller sadece TV boyutlarında (40") civarında var. LG'nin yeni çıkardığı bir monitör 2K 240Hz OLED fakat TR'ye geldi mi bilmiyorum. Mini-LED ve OLED'in, IPS'e oranla daha iyi renk sunması ve daha iyi siyah sunması.

Yeni konular

Geri
Yukarı