4K TV için PS4 Pro vs Slim

berkhan1995

Hectopat
Arkadaşlar merhaba PC toplayacak maddiyatım olmadığı için kendime PlayStation 4 için uygun fiyatlı 4K Hi-Level 55 inch TV aldım, HDR özelliği yok fakat Slim mi alsam Pro mu aşırı kararsızım. TV'nin 4K kalitesi video izlediğim kadarıyla çok belirgin fakat oyunlara verecek çok maddi durumum olmadığı için alacağım konsolu kırdırıp oyun yükleteceğim ayrıca Online olarak hiç oynamayacağım fakat fiyat olarak Slim modeli 3500 civarına rahat bulunurken Pro 5000'den aşağı yok aradaki 2000 TL fark sadece Single hikaye modu için ve her anlamda vermeye değer bir fark mı? İki gündür beynim yandı kıymetli tavsiyelerinizi ve benim gibi ikilemde kalıp karar veren varsa sonuçları paylaşırsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba PC toplayacak maddiyatım olmadığı için kendime PlayStation 4 için uygun fiyatlı 4K Hi-Level 55 inch TV aldım, HDR özelliği yok fakat Slim mi alsam Pro mu aşırı kararsızım. TV'nin 4K kalitesi video izlediğim kadarıyla çok belirgin fakat oyunlara verecek çok maddi durumum olmadığı için alacağım konsolu kırdırıp oyun yükleteceğim ayrıca Online olarak hiç oynamayacağım fakat fiyat olarak Slim modeli 3500 civarına rahat bulunurken Pro 5000'den aşağı yok aradaki 2000 TL fark sadece Single hikaye modu için ve her anlamda vermeye değer bir fark mı? İki gündür beynim yandı kıymetli tavsiyelerinizi ve benim gibi ikilemde kalıp karar veren varsa sonuçları paylaşırsa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Ps4 Pro alın slim versiyon 4k için uyumlu değil.

Hocam yazdıklarımı tam okumadınız sanırım önemli olan uyum değil 2000 TL fazla vermek aradaki kalite farkına değer mi buna kafam takıldı.
@Furkan17TR
@Cruslan
En güzel cevabı, bu arkadaşlar verir diye düşünüyorum. Slim vs Pro karşılaştırmalarında, her halükârda Pro alınmalı ama aradaki 2.000₺'ye değer mi diye sorarsanız, bence değer.

Ben PS4 Pro kullanıyorum. Performansı bence güzel değer. Ben God of War oynadım memnun kaldım güzel ayarları yapınca sizde memnun kalabilirsiniz. Oynadığım oyunlar ise: God of War,Detroit Become Human,The Last of us Remastered. Daha fazla oyun oynadım ama unuttum :D .Bu oyunlarda problem yaşamadım. TV konusunuda bilgim yok. Ama siz yine de araştırmaya devam edin. Kararınızı ona göre verin.

Arkadaşlar ps4 slim karar verdim 3000 liraya buldum ps4 pro evet daha iyi bir görüntü ve daha güçlü olabilir fakat 5000 liradan aşağısına vermiyorlar buda bana fazla geliyor yani almaya kalksam kırdırıp oyun yüklemeye kuruş param kalmıyor o yüzden mecburen slim alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı