4K USB 3.0 porta sahip TV önerisi

Eyyüp İ.

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar,

4000-5000 TL bütçe ile 49 veya 55 inç 4K UHD LED TV almayı planlıyorum. Piyasadaki TV’ler için kısa bir araştırma yaptım çokta bilgim yok açıkçası. Beğendiğim bir model var ancak onda da USB 3.0 portu yok (Gerçi başka TV lerde 3.0 port var mı bilmiyorum). 5000 TL verip USB 2.0 girişi olan TV almak da mantıksız geliyor.

Harici HDD'den 4K film izleyebileceğim ve gecikme yaşamadan konsol oyunlarını oynayabileceğim (geleceğe yönelik), renkleri canlı veren bir TV bakıyorum.

Bütçe: 4000-5000 TL
Gereksinimler:
- 49" veya 55"
- USB 3.0 portu
- Tercihen marka olarak LG veya SAMSUNG (Eğer kullanıpta bu marka da çok iyi derseniz onu da değerlendiririm)
- Direck LED panel tipi

Bu fiyat aralığındaki TV’ler ile 4K filmleri sıkıntı olmadan izleyebilir miyim? Kasma, donma, takılma vs. olmaz diye umut ediyorum.

Beğendiğim TV burada. Bunun 55" olanı da var ancak dedim ya USB 3.0 portunun olmaması benim için sıkıntı.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.
Edit: Moderatörler konuyu kapatabilir ya da silebilir. İhtiyaç kalmadı, boş yere kalabalık yapmasın. :utanç:

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı