4K veya 2K monitör önerisi

Hocam indirimi beklenir mi şu an alınır mı? Peki.
Hocam indirim alır mı almaz mı onun hakkında fikrim yok, ileride daha da pahalınır mı onuda bilmiyorum, genelde monitör sınıfı çok çabuk zam yiyen ürünler arasında, çünkü diğer bileşenlere göre stokları daha az ve daha çok tükeniyor. Seçim sizin.

Hocam indirim alır mı almaz mı onun hakkında fikrim yok, ileride daha da pahalınır mı onu da bilmiyorum, genelde monitör sınıfı çok çabuk zam yiyen ürünler arasında, çünkü diğer bileşenlere göre stokları daha az ve daha çok tükeniyor. Seçim sizin.

Hocam 2K 240Hz monitör öneriniz var mıdır?

Hocam 2K 240Hz monitör öneriniz var mıdır?
Hem 2k hem 240hz de fiyatlar biraz uçuyor hocam, şuan elle tutulur bir tek bu var (en azından Türkiye stokları olarak)

Fakat çokta elle tutulur bir ürün değil. Rtings incelemesine burdan ulaşabilirsiniz

Hem 2K hem 240Hz de fiyatlar biraz uçuyor hocam, şu an elle tutulur bir tek bu var (en azından Türkiye stokları olarak)

Fakat çok da elle tutulur bir ürün değil. Rtings incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Pahalıymış, 2K ile 4K arasında fark var mıdır daha çok FIFA23 kariyer modu, hikayeli oyunlar oynuyorum
2K mı 4K mı tercih edeyim ve fiyat farkına değer mi, şahsen en fazla 15k harcamak istiyorum fakat kaliteli bir monitör yok raflarda.

Pahalıymış, 2K ile 4K arasında fark var mıdır daha çok FIFA23 kariyer modu, hikayeli oyunlar oynuyorum
2K mı 4K mı tercih edeyim ve fiyat farkına değer mi, şahsen en fazla 15k harcamak istiyorum fakat kaliteli bir monitör yok raflarda.
Hocam 2k ve 4k arasında tabiki fark var, sisteminiz şuan iyi ileride ekran kartını daha da yükseltirseniz tadından yenmez 4k için. Fifa dışında hikayeli AAA oyunlar oynuyorsanız alabilirsiniz ama çok fazla oyun oynamıyorsanız 2k kalabilirsiniz.

Hocam 2K ve 4K arasında tabii ki fark var, sisteminiz şu an iyi ileride ekran kartını daha da yükseltirseniz tadından yenmez 4K için. FIFA dışında hikayeli AAA oyunlar oynuyorsanız alabilirsiniz ama çok fazla oyun oynamıyorsanız 2K kalabilirsiniz.

Teşekkür ederim bilgi için.🤝

Geri
Yukarı