4K Video Kurgu ve Montaj için Dizüstü Bilgisayar Önerisi

4K video kurgu ve montajı yapabilmem için dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. Hem ofis, hem ev dönüşümlü çalıştığım için masaüstü düşünmüyorum. Bütçe 7-9 bin TL arası olacak.

Hali hazırda Lenovo E560 kullanıyorum fakat 4K videoyu programda açtığım anda mavi ekran veriyor.

Ekran kolay taşınabilirlik açısından 15,6" olabilir. Fan avantajı açısından gaming tarzına da olumlu bakıyorum.

Kullandığım programlar: Adobe Premiere Pro, After Effects, Illustrator ve Photoshop.

Marka ve model haricinde sistem tavsiyesinde bulunursanız da memnun olurum. (İşlemci en az şu olmalı, ekran kartı en az şu olmalı vs.)
N yaptınız hocam?

4K nerede kullanacaksın ? Kurgu yapacaksan kesinlikle masaüstü öneririm ve çift monitör olması lazım... Bu arada ben kurgucuyum...
Edius, Adobe Premier, Adobe After Effect, Adobe Photoshop , Adobe Fireworks... bu programları nereden edinebilirim?
4K nerede kullanacaksın ? Kurgu yapacaksan kesinlikle masaüstü öneririm ve çift monitör olması lazım... Bu arada ben kurgucuyum...
Edius, Adobe Premier, Adobe After Effect, Adobe Photoshop , Adobe Fireworks... merhaba bu proğramları nasıl edinebilirim?
Edius, Adobe Premier, Adobe After Effect, Adobe Photoshop , Adobe Fireworks... merhaba bu proğramları nasıl edinebilirim?
N yaptınız hocam?
Ben de arayış içindeyim.Siz alırsanız ve memnun kalırsanız bilgilendirin lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı