iPhone 11 pil seviyesinin bir senede %88'e düşmesi normal midir?

Sizden de razı olsun. Güncellemeyecekseniz de %20-%80 arasında kullanmaya, şarjda kullanmamaya özen gösterin.

Tamamdır hocam tekrardan sağ olun. Uygularım bu kadar insan yap diyorsa, vardır bir bildiğiniz.

Düşük güç modu zararlı diyenler de var. Ben hiçbir zaman zorda kalmadıkça açmadım. Net olarak zararlı mı zararı yok mu bir şey diyemem. Sadece telefonlarını şarj ettikten sonra direkt daha uzun dayansın diye ihtiyacı olmadan düşük güç moduna açma mantığına karşıyım. Bırakın cihaz gösterebildiği performansı göstersin :)
Şarjda kullanmak pili ekstra ısıttığı için çok zararlı. Hele şarjda oyun oynamak, görüntülü görüşmek falan...

Neredeyse sürekli görüntülü konuşurum. Kız arkadaşımla. PC sattıktan sonra mecburen ekstra zaman geçiriyorum. O zaman artık biraz daha dikkat edeceğim. Şarj da kullanmamaya ve düşük güç modunu çok sık açmayacağım. Ekstra olarak da elimden geldiğince % 20 %80 mevzusunu yapmaya çalışacağım. Malum fiyatlar aldı başını gitti. İnsan dikkat ediyor o yüzden bunlara. Herkese destekleri için teşekkürler.

Bir de güncelleme mevzusunu yapmayacağım iyi geceler dilerim konu kilit benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı