4Mbps download ile GTA 5 ne kadar sürede iner?

Swollen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1685481890500.png

Gece açık bırakacağım, oğlene kadar biter mi?

Not= 5'e çıktı.

Allah sabır versin. Dalgalanmalar da olacağını hesaba kadarsak net bir şey söylemek zor. Yarın gün içerisinde tamamlanır muhtemelen. Ben 1 Gbps hız ile uzun zamandır tek derdimi disk yazma hızı olarak görüyorum. Ona bile katlanamıyorum.

Oyun GB Cinsinden Boyutu × 1024 = Oyunun MB Cinsinden Boyutu

Oyunun MB Cinsinden Boyutu / MB/sn Cinsinden İndirme Hızınız = Saniye Cinsinden İndirme Süresi

Saniye Cinsinden İndirme Süresi / 60 = Dakika Cinsinden İndirme Süresi

Çıkan sonucu 1.10 katsayısı ile çarparsanız %10 fazla sapma payı vermiş olursunuz.

3.5'ta okuldan geleceğim o zamana kadar sistem açık olacak. İşlemci termal macunu yeni değişti. Ekran kartı GTX 960 bilgisayara bir sıkıntı verir mi?

Oyunun MB Cinsinden Boyutu / MB/sn Cinsinden İndirme Hızınız = Saniye Cinsinden İndirme Süresi

Çıkan sonucu 1.10 katsayısı ile çarparsanız %10 fazla sapma payı vermiş olursunuz.
8,98 saat çıkıyor rahat biter.

431 dakika buldum .

GTX 960, i5 3470 ,8 GB RAM(Single) direk indirdim ama bakmadan kaldırır mı? Teşekkür ederim bu arada.

Geri
Yukarı