5.000-6.000 TL monitör önerisi

valo/cs gibi oyunlarda çıkıyor.

Yani size kalmış bir durum. Ben şahsen 240Hz monitöre 6-7k vermezdim. Aynı fiyata 2K 165 Hz monitörler varken ama sizin ekran kartınız 2K da sıkıntı yaşayacağı için 4-5klık 165 Hz'lik monitör bana daha mantıklı geliyor.

PPI değeri doğal olarak düşük, pikseller ne kadar belli oluyor acaba?
Mönitöre uzaklığınız bu durumu etkiliyor kişiden kişiye değişir bir durum biraz. Gidip görmek en iyisi.

PPI değeri doğal olarak düşük, pikseller ne kadar belli oluyor acaba?

Çok fazla yakına girmediğim sürece hiç gözüme çarpmıyor eminim uzaktan belli oluyordur ancak sadece çok yakından belli oluyor.

Bende 60Hz kullanıyorum ve sürekli değişmeyeceğim için pişman olmak istemiyorum.

Trenyoldan mi aldın.

Hayır İtopya Beylikdüzü mağazasından.

Çok fazla yakına girmediğim sürece hiç gözüme çarpmıyor eminim uzaktan belli oluyordur ancak sadece çok yakından belli oluyor.

Teşekkürler öncelikle, 27 inç monitörlerini fazla büyük olması sebebiyle direkt olarak satışa koyanlar var sizin tecrübeleriniz nasıl bu konuda?

Teşekkürler öncelikle, 27 inç monitörlerini fazla büyük olması sebebiyle direkt olarak satışa koyanlar var sizin tecrübeleriniz nasıl bu konuda?

Bana göre insanlara büyük monitör hissiyatı verip dediğiniz gibi PPI değerini düşük yapıyorlar sonra tipik parlaklığı kısıyorlar ve insanlar da büyük olduğu için alıyorlar. Ancak ben araştırdığım için bu konuda bir problem yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı