5.000 - 7.000 TL'ye R9 5950X için mikro anakart önerisi

RAM olarak ne kullanıyorsun kaç MHz RAM'lerinin MHz'inden düşük bir anakart olmamasına dikkat et.

16 GB X 2 adet 4000 MHz RAM'im var.

5800x3D. Bu işlemciye OC yapılmıyor fakat, RAM'lerim OC'li ve normal OC için de çok iyi bir anakart.

Özelliklerinde BIOS flashback özelliği yazmıyordu. Bundan dolayı biraz endişem var, bu özelliğe sahip mi? Veya Ryzen 9 işlemciye ayarlarken buna ihtiyacım olur mu bilmediğim için tereddütlü kaldım.

16 GB X 2 adet 4000 MHz RAM'im var.

Özelliklerinde BIOS flashback özelliği yazmıyordu. Bundan dolayı biraz endişem var, bu özelliğe sahip mi? Veya Ryzen 9 işlemciye ayarlarken buna ihtiyacım olur mu bilmediğim için tereddütlü kaldım.
Arkada bios flash özelliği var. Clear CMOS pinleri de var. Overclock yaparken sistemin stabilitesini bozarsan, Clear CMOS pinlerine dokunarak, BIOS'u sıfırlayabiliyorsun.

Arkada BIOS flash özelliği var. Clear CMOS pinleri de var. Overclock yaparken sistemin stabilitesini bozarsan, clear CMOS pinlerine dokunarak, BIOS'u sıfırlayabiliyorsun.

Tamam, fiyatı da tam benim için gibi, daha iyi bir öneri vs olmaz ise bunu alacağım. Teşekkür ederim.

Arkada BIOS flash özelliği var. Clear CMOS pinleri de var. Overclock yaparken sistemin stabilitesini bozarsan, clear CMOS pinlerine dokunarak, BIOS'u sıfırlayabiliyorsun.

Bu arada ilk defa anakart takacağım, ayrıca bir şey almam gerekiyor mu sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı