5.000 TL akıllı telefon tavsiyesi

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle YouTube ve sosyal medya işlerini yapabileceğim ve rahat oyun oynayabileceğim bir telefon arıyorum. PUBG vb. oyunları mobil oynamayı sevmediğim için daha çok farklı oyunlar oynayacağım. Ayrıca çok fazla telefona bakan biri olarak şarjı da çok gitmeli. Önerilerinizi bekliyorum. Herkes 1 telefon önerirse iyi olur, sonra bakınırken kafam karışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe arttırma şansınız varsa Oppo reno 3 Pro öneririm.
iPhone SE 2020 alınabilir. Batarya dışında çok başarılı bir cihaz.

Hocam bataryası önemli ve ekranı acayip küçük o telefonun. Aslında ben Samsung S10+ düşündüm. Ama ne kadar doğru olur bilmem.

Hocam bataryası önemli ve ekranı acayip küçük o telefonun. Aslında ben Samsung S10+ düşündüm. Ama ne kadar doğru olur bilmem.

Oyun oyancaksanız batarya ve ekran boyutuna önem veriyorsanız tablet alın telefonla oyun oynamak batarya ne kadar fazla olursa olsun size yetmeyecektir.

S10 Plus neredeyse 2 yıllık bir cihaz. Batarya konusunda memnun etmeyebilir. Samsung markalı bir cihaz düşünüyorsanız Samsung Note 10 Lite'a bir göz atın derim.

Oyun oyancaksanız batarya ve ekran boyutuna önem veriyorsanız tablet alın telefonla oyun oynamak batarya ne kadar fazla olursa olsun size yetmeyecektir.

Hocam telefonum acayip yıprandı. Yani değiştirmem gerekiyor. Sonra tablet almayı düşünüyorum zaten fakat öncelik ihtiyacım telefon.

Geri
Yukarı