5.000 TL bütçe ile kask önerisi

Gri renkte var. Sırf renk için model düşürmeni önermem.

Hocam doğru söylüyorsunuz fakat rengi gerçekten hiç hoşuma gitmedi biraz stok bekleyeceğim eğer gelmez ise 391 tercih edeceğim.

C70'in güncel modelini buldum.

Bir de 391 ve 491 arasında ne gibi fark var?
Güvenlik sertifikası farkı var ve minik aerodinamik geliştirmeler.

Örnek bir fotoğrafı var mıdır?
Yani mutlaka buluruz ama bu saatte bulamayız. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0.55'e gel. Farklı model kask fakat aynı renk.

C70'in güncel modelini buldum.

Güvenlik sertifikası farkı var ve minik aerodinamik geliştirmeler.

yani mutlaka buluruz ama bu saatte bulamayız. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0.55'e gel. Farklı model kask fakat aynı renk.

Teşekkür ederim gerçekten epey fark varmış son olarak C70 güncel modeli mi exo 491 mi? Fiyatları da aynı sayılır.

İkisi de güvenlik olarak aynı. C70'in ağırlığı yanlış hatırlamıyorsam S bedende 50 gram kadar daha fazlaydı. Benim tercihim -daha önceden bildiğim için- Scorpion olurdu.

İkisi de güvenlik olarak aynı. C70'in ağırlığı yanlış hatırlamıyorsam s bedende 50 gram kadar daha fazlaydı. Benim tercihim -daha önceden bildiğim için- Scorpion olurdu.

Şu an kullandığım kask 57-58 ölçülerinde mts 910 m beden hafif sıkıyor, alacağım kask exo 491 l beden mi tercih edeyim m beden mi?

Kaskın zaten sıkması gerekir. Rahatsız olması gerekir. Zamanla kafanın şeklinin alıp düzelir. Kafana rahat girip çıkıyorsa, kaskı taktığında kafanda oynuyorsa o doğru ölçü değil demektir. Ölçüyü bu şekilde söyleyemez kimse. Denemen lazım. L zaten kafanda böyle rahatsa söyediğin şeyden yola çıkarak M alman gerekir diye düşünüyorum.

Kaskın zaten sıkması gerekir. Rahatsız olması gerekir. Zamanla kafanın şeklinin alıp düzelir. Kafana rahat girip çıkıyorsa, kaskı taktığında kafanda oynuyorsa o doğru ölçü değil demektir. Ölçüyü bu şekilde söyleyemez kimse. Denemen lazım. L zaten kafanda böyle rahatsa söyediğin şeyden yola çıkarak m alman gerekir diye düşünüyorum.

Teşekkürler hocam exo 491 m beden gri renk olarak siparişini verdim 4959 TL geldi indirimlerle birlikte.

Teşekkürler hocam exo 491 m beden gri renk olarak siparişini verdim 4959 TL geldi indirimlerle birlikte.
Buğu önleyici Pin lock almanı öneririm yanına. Hava değişimlerinde buğulanacak çünkü vizörün.

Gerçi stokta kalmamış.

Geri
Yukarı