5.000 TL her şey dahil sistem önerisi

sansarkasap

Femtopat
5k ile klavyesinden mikrofonuna, monitörüne kadar her şeyi olan bir bilgisayar toplamak istiyorum (tabii ki fiyatlar daha yükselmezse). Birkaç tane buldum ama Izoly'di, hiç düşünmedim bile :D Birkaç tane daha vardı, i3 10100 falan, ama ekran kartı alsam monitöre para yetmiyor veya monitör alsam ekran kartına ve diğerlerine para yetmiyor. Benim aklımda bir fikir var; alacağım sistem tahminen 4000-4500 liraya gelir, beğenmediğim parçaları satarım. Örneğin işlemciyi 800 liraya satarım i3 10100 alırım, 1600MHz RAM'leri satarım daha iyisini alırım gibisinden.

Güzel bir sistem olursa sevinirim. Çok da zorunlu değil de APU sistemler söylemezseniz daha da sevinirim. Daha link var ama kalabalık etmeyeyim.

Bulduğum sistemler:
Ekipmanları yok, alınır ama RAM'ler 1600 MHz.

Güzel sistem ama RAM'ler yine 1600 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız bilgisayarların hepsi çöp.

Katılıyorum
5K ile klavyesinden mikrofonuna, monitörüne kadar her şeyi olan bir bilgisayar toplamak istiyorum (tabii ki fiyatlar daha yükselmezse). Birkaç tane buldum ama Izoly'di, hiç düşünmedim bile :D Birkaç tane daha vardı, i3 10100 Falan, ama ekran kartı alsam monitöre para yetmiyor veya monitör alsam ekran kartına ve diğerlerine para yetmiyor. Benim aklımda bir fikir var; alacağım sistem tahminen 4000-4500 liraya gelir, beğenmediğim parçaları satarım. Örneğin işlemciyi 800 liraya satarım i3 10100 alırım, 1600MHz RAM'leri satarım daha iyisini alırım gibisinden.

Güzel bir sistem olursa sevinirim. Çok da zorunlu değil de APU sistemler söylemezseniz daha da sevinirim. Daha link var ama kalabalık etmeyeyim.

Bulduğum sistemler:

Bunların Izoly ve Turbox'dan hiçbir farkı yok!

5k ile klavyesinden mikrofonuna, monitörüne kadar her şeyi olan bir bilgisayar toplamak istiyorum (tabii ki fiyatlar daha yükselmezse). Birkaç tane buldum ama Izoly'di, hiç düşünmedim bile :D Birkaç tane daha vardı, i3 10100 falan, ama ekran kartı alsam monitöre para yetmiyor veya monitör alsam ekran kartına ve diğerlerine para yetmiyor. Benim aklımda bir fikir var; alacağım sistem tahminen 4000-4500 liraya gelir, beğenmediğim parçaları satarım. Örneğin işlemciyi 800 liraya satarım i3 10100 alırım, 1600MHz RAM'leri satarım daha iyisini alırım gibisinden.

Bulduğum sistemler:

Bunların Turbox ve İzoly 'den farkı yok.

Geri
Yukarı