5.000TL her şey dahil sistem önerisi

Bütçe
5.000TL
Attığım SSD ve PSU kronik sorunlu olduğu için değiştirdim.
Sizin önerdiklerinizin aksine hem uygun hem de alınabilir bir sistem önerisinde bulundum. 5000TL monitör + kasa toplamak isteyen bir arkadaşa 4600TL'ye sistem önermeyeceksiniz herhalde?

Sistemi tekrar güncelledim.

Hazır olarak da bunu öneriyorum: TEKNOZONE/ASUS TUF GeForce GTX 1650 P 4GB/INTEL i3 10100F/8GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA

Arkadaşın bütçesi belli bütçeye uygun öneride bulunalım lütfen.

Kötü bir sistem 4000 TL gibi bir bütçeye söyle bir sistem önerebilirim. Bütçeyi biraz geçiyor. Bütçemi çok aşıyor derseniz SSD modelini 120 GB olanla düşürün. Veya Pollux 3T-10 | Game Garaj model alınabilir.
Palit GTX1650 SUPER GP OC 4GB 128Bit GDDR6 | Game Garaj
DarkFlash Pollux Mesh Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
FSP HYDRO K 500W AKTIF PFC 80+ BRONZE POWER SUPPLY - BizdeHesapli.Com
MSI H410M-A PRO Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Intel i3-10100F Dört Çekirdek 3.60 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35V Gaming Soğutuculu Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

+
İle uğurlayalım arkadaşı. :)

Bunu toplayabilirsin.
Bu kadar kötü sistem için özel çaba gerekli.
Tebrik ederim. 👏

bu monitör nasıl acaba
TN panel monitör çok iyi olmaz ben IPS önermiştim onu al. 144Hz istiyorsan minimum tavsiyem:

Geri
Yukarı