5.000 TL öğrenci için laptop önerisi

Düşük butcede iş gorebilecek sıfır olarak en az bu var bana göre, ne için kullanacaksınız? https://www.akakce.com/laptop-noteb...300u-4gb-256gb-14-fdos-fiyati,1594466974.html

Ders çalışma Excel falan Word genel olarak öğrenci için çoğunlukla Chrome falan kullanılacak

Ürünün linki

MS Office, Web yazılım gibi şeyleri rahatlıkla yapabileceğin bir cihaz.

Teşekkürler öneri için

Ürünün linki

MS Office, Web yazılım gibi şeyleri rahatlıkla yapabileceğin bir cihaz.

Caleron işlemciyi biraz araştırdım neredeyse herkes kötülüyor internette bile gezemezsin falan yazıyorlar YouTube' da 720p izleyemezsin falan yazanda olmuş ama anladım 8 GB RAM ve 256SSD'si iyi duruyor ama işlemci biraz soğuttu beni

Ders çalışma Excel falan Word genel olarak öğrenci için çoğunlukla Chrome falan kullanılacak

Teşekkürler öneri için

Caleron işlemciyi biraz araştırdım neredeyse herkes kötülüyor internette bile gezemezsin falan yazıyorlar YouTube'da 720p izleyemezsin falan yazanda olmuş ama 8 GB RAM ve 256SSD'si iyi duruyor ama işlemci biraz soğuttu beni

Son düzenleme:

Teşekkürler öneri için

Caleron işlemciyi biraz araştırdım neredeyse herkes kötülüyor internette bile gezemezsin falan yazıyorlar YouTube' da 720p izleyemezsin falan yazanda olmuş ama anladım 8 GB RAM ve 256SSD'si iyi duruyor ama işlemci biraz soğuttu beni
Bu bütçeyle alacağın çoğu laptop aynı sorunları yaşatacaktır, ancak güzel bir ssd ve ek 8 gb ram takviyesi asla bu sorunları yaşatmaz. AMD marka işlemcili olup 4 gb modeli de seçebilirsin, ancak kesinlikle ram takviyesi gerekir.

Zaten sadece MS Office ve internet gibi şeylerde kullanırsın.

Bu bütçeyle alacağın çoğu laptop aynı sorunları yaşatacaktır, ancak güzel bir ssd ve ek 8 gb ram takviyesi asla bu sorunları yaşatmaz. AMD marka işlemcili olup 4 gb modeli de seçebilirsin, ancak kesinlikle ram takviyesi gerekir.

Zaten sadece MS Office ve internet gibi şeylerde kullanırsın.
https://www.trendyol.com/asus/d515d...168824663?boutiqueId=613344&merchantId=106740 bu nasıl olur sence senin önerdiğin mi yoksa bu mu işimi görür

iPad veya Samsung Tab falan düşündün mü? Bu bütçede düzgün bilgisayar yok çünkü.

Yok onları istemiyorum internette dolanacak Office işleri falan yapacak laptop lazım artık ne kadar giderse

Geri
Yukarı