5.000 TL sistem önerisi

Bu sistemin işlemcisini Ryzen 9 5900X, anakartı X570 yapıp alabilirsiniz. Kalan parayla isterseniz parçaları değiştirirsiniz.

Peki kanka sesegel sistemi ile çok fark eder mi çünkü sesegel olanını alsam hem PSU iyi hem SSD alabiliyorum hem RAM alabiliyorum bildiğim kadarıyla i9 ile i7 arasında çok FPS farkı yok
İşlemci olarak çok fark etmez. Furkanakman olan sistem tek kanal ram varmış o yüzden onu almak mantıksız olur, o sistemi alırsanız bir de ram masrafı olacak.
Sesegel olan sistemi de alabilirsiniz ama bence attığım 5900X sistem daha mantıklı.

Bu sistemin işlemcisini Ryzen 9 5900X, anakartı X570 yapıp alabilirsiniz. Kalan parayla isterseniz parçaları değiştirirsiniz.

İşlemci olarak çok fark etmez. Furkanakman olan sistem tek kanal RAM varmış o yüzden onu almak mantıksız olur, o sistemi alırsanız bir de RAM masrafı olacak.
Sesegel olan sistemi de alabilirsiniz ama bence attığım 5900X sistem daha mantıklı.

Kanka o hesap 1 yıl ban yedi yanı Iron Man olan hesap şu an 2.hesaptayım Nys ben kanka sesegel tercih edeceğim ama yine de sağ ol.

Geri
Yukarı