5.000 TL Telefon Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ayd16

Centipat
Arkadaşlar dolar 20'yi bulmadan telefon alayım diyorum 5K bütçe ile hangi telefon alınmalı ?
Sony xperia xz1'den sonra red mi note 8 pro'ya geçen biri olarak hayal kırıklığı silsilesi yaşadım.
S20 FE nasıldır önerir misiniz?

S20 FE SD çok iyi bir model ama bütçeyi aşıyor. Alabiliyorsanız kaçırmayın. Diğer türlü A52 ve A52s öneririm.

S20 FE SD dediğin Snapdragon modeli sanırım öyle mi? O fiyata daha iyi bir telefon yok değil mi?
Ekranının Gorilla Glass 3 olması korkutuyor açıkçası beni. S10+ hakkında düşünceniz nedir?

S20 FE SD dediğin Snapdragon modeli sanırım öyle mi? O fiyata daha iyi bir telefon yok değil mi?
Ekranının Gorilla Glass 3 olması korkutuyor açıkçası beni. S10+ hakkında düşünceniz nedir?
GG3 kafaya takılacak bir mesele değil. O fiyata en mantıklı tercih S20 FE. Snapdragon versiyonunu al alacaksan. Exynos modelinin performansı, güç tüketimi, ısı yönetimi falan berbat.

S10 Plus, A52 serisinden batarya dışında daha iyi bir telefon. S20 serisi ise S10 Plus modelinden daha iyi bir cihaz.

Arkadaşlar konu kilitlenebilir. Ben 2 hafta önce bakmıştım en son ve S20 FE 5.5k idi...
Bu ülkede artık hiçbir şey alınmaz. Acı bir durum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı