5.000 TL telefon önerisi

Oppo A55 kullanmaktayım tüm sorularınızı sorabilirsiniz. :)
Çok şanslıyım sanırım :D
İlk olarak; ekran 720p destekliyormuş. Benim 3 yıllık emektar da 720p destekliyor. Dizi izlerken falan pikselleri sayabiliyorum. Onda öyle bir sorun var mı ?
İkinci olarak; Kamera performansı nasıl?
Üçüncü olarak; Şarjı iyi dayanıyor mu?
Dördüncü olarak; Geforce Now'dan oyun oynamayı denediniz mi ? :D
Beşinci olarak; Donma kasma yaşanıyor mu?

Çok şanslıyım sanırım :D
İlk olarak; ekran 720p destekliyormuş. Benim 3 yıllık emektar da 720p destekliyor. Dizi izlerken falan pikselleri sayabiliyorum. Onda öyle bir sorun var mı?
İkinci olarak; Kamera performansı nasıl?
Üçüncü olarak; Şarjı iyi dayanıyor mu?
Dördüncü olarak; GeForce NOW'dan oyun oynamayı denediniz mi? :D
Beşinci olarak; Donma kasma yaşanıyor mu?

1. Ben telefondan hiç dizi izlemedim.
2. Kamera performansı pek iyi sayılmaz.
3. Şarjı bana göre 1 günü rahatlıkla çıkarıyor. Oyun oynarsam bu süre biraz azalıyor.
4. GeForce NOW'u hiç kullanmadım.
5. ColorOS gayet stabil bir arayüz herhangi bir kasma/donma yaşamadım.

Kısaca A55'i tavsiye ederim. Ama bütçe artarsa Redmi Note 9S daha iyi bir seçim olur.

1. Ben telefondan hiç dizi izlemedim.
2. Kamera performansı pek iyi sayılmaz.
3. Şarjı bana göre 1 günü rahatlıkla çıkarıyor. Oyun oynarsam bu süre biraz azalıyor.
4. GeForce NOW'u hiç kullanmadım.
5. ColorOS gayet stabil bir arayüz herhangi bir kasma/donma yaşamadım.

Kısaca A55'i tavsiye ederim. Ama bütçe artarsa Redmi Note 9S daha iyi bir seçim olur.
Peki içinden kulaklık çıktığını duydum. Doğru mudur?
Aslında kamera olarak sadece net çekse yeterli benim için. Manzara resminde falan. Kamera o kadar kötü mü? Yoksa iş görür mü ?

Peki içinden kulaklık çıktığını duydum. Doğru mudur?
Aslında kamera olarak sadece net çekse yeterli benim için. Manzara resminde falan. Kamera o kadar kötü mü? Yoksa iş görür mü?

Kulaklık çıktığı doğrudur. Kamera performansı biraz bulanık çekiyor diyebilirim. Google Camera kullanırsanız kamera biraz daha iyi oluyor. Redmi Note 9S'i babam kullanıyor onun kamerası daha iyi. Bütçe artmazsa yapacak bir şey yok. A55 için ColorOS 13 (Android 13) son güncellemesi olacak. Oppo'nun güncelleme politikası pek iyi sayılmaz. Bana kalırsa uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

Kulaklık çıktığı doğrudur. Kamera performansı biraz bulanık çekiyor diyebilirim. Google Camera kullanırsanız kamera biraz daha iyi oluyor. Redmi Note 9S'i babam kullanıyor onun kamerası daha iyi. Bütçe artmazsa yapacak bir şey yok. A55 için ColorOS 13 (Android 13) son güncellemesi olacak. Oppo'nun güncelleme politikası pek iyi sayılmaz. Bana kalırsa uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim. Zaten bu fiyat bandına bulmam daha iysini sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı