5.000 TL ve üzeri düşük gecikmeye sahip fare önerisi

Bütçe
7000

LeYoR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bana düşük gecikmeye sahip olup fareye tıkladığım da direkt algılayabilecek bir fare lazım kablolu veya kablosuz olması fark etmez IPS değeri ve Hz'i yüksek olursa iyi olur. Bütçem 5K üstü. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Benim şu an kullandığım rtingsde yüksek puan almış.
Fakat benim elim büyük olduğu için tam oturmuyor.
Eline oturan bir tane mouse alırsan rahat edersin.

Güzel mouse ama bir Video'da skatezleri kötü diyordu gerçekten kötü mü?

Skatezleri ayrı alabilirsiniz.
Tavsiyen için teşekkür ederim, Peki piyasadaki en iyi mouse bu mu?

Hocam peki bu mouse 8KHz mi?

Son düzenleme:
Evet fakat 8KHz için işlemcin güçlü ise kullanabilirsin.

İşlemcim Ryzen 5 3600X GHz'i 3.8 bir sorun yaşamam galiba ama araştırmalarıma göre sadece yurt dışından alınabilirse 8KHz oluyormuş. Ve size bazı sorularım olacak umarım cevap verirsiniz. Şu an fareniz kaç Hz? Ve siz bu fareyi nereden aldınız (Hangi Siteden)?

Evet fakat 8KHz için işlemcin güçlü ise kullanabilirsin.

8 KHz kullanmanız Türkiye'de imkansız kutunun içinden 1 KHz dongle çıkıyor ayrıca 8KHz'lık dongle çıkmıyor onu ayrıca almanız lazım o da Türkiye'de satılmıyor en fazla 1 KHz kullanırsınız.

Arkadaşlar merhaba bana düşük gecikmeye sahip olup fareye tıkladığım da direkt algılayabilecek bir fare lazım kablolu veya kablosuz olması fark etmez IPS değeri ve Hz'i yüksek olursa iyi olur. Bütçem 5K üstü. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu bütçeye dav3 Pro alınmaz marka takıntınız yoksa Wraith'den wl mouse beastx alın geçin piyasanın en iyisi.

Güzel mouse ama bir Video'da skatezleri kötü diyordu gerçekten kötü mü?

Skatezleri kötü değil gayet yeterli.

Son düzenleme:
8 KHz kullanmanız Türkiye'de imkansız kutunun içinden 1 KHz dongle çıkıyor ayrıca 8KHz'lık dongle çıkmıyor onu ayrıca almanız lazım o da Türkiye'de satılmıyor en fazla 1 KHz kullanırsınız.

Bu bütçeye dav3 Pro alınmaz marka takıntınız yoksa Wraith'den wl mouse beastx alın geçin piyasanın en iyisi.

Skatezleri kötü değil gayet yeterli.

Öncelikle cevapların için teşekkür ederim. Yurtdışından tanıdığım olmadığı için Amerikapostam diye bir siteden almayı düşünüyorum 8KHz'lık Dongle'ı, Görselde Gözüktüğü üzere şu anki fiyatı 171.99$'a denk geliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-26 181623.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-26 181623.png
    35 KB · Görüntüleme: 16
Öncelikle cevapların için teşekkür ederim. Yurt dışından tanıdığım olmadığı için amerikapostam diye bir siteden almayı düşünüyorum 8KHz'lık Dongle'ı, görselde gözüktüğü üzere şu anki fiyatı 171.99$'a denk geliyor.

Yapıştırın ama şunu söyleyeyim şu an 4 KHz bile tam oturmamışken 8KHz kullanılmaz ayrıca kesinlikle 8 k olacak kesinlikle Razer olacak demiyorsan WLmouse Beast X Magnezyum Mouse [Fabolous Beasts Collection]
Buradan alıp açarsan iade edemezsin ama garantisi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı