5.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
5000

JustLewn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu anda Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyorum. Telefonu değiştirmek istiyorum bütçem 5bin TL diyebiliriz daha az fiyatta olursa daha iyi olur. Sıfır olmasına gerek yok 2. el piyasasına göre de önerebilirsiniz. Şimdiden önerenlere teşekkür ederim.

Biraz eski gibi duruyor. Birde batarya açısından çok problem yaşarım gibi. Redmi note 8 de bile sıkıntı çekiyorum şuanda :/

Bu beni idare eder gibi duruyor aklımda bulunsun teşekkürler.
Eski de olsa sonuçta bir amiral gemisi. Orta segment telefonlara bin basar. Batarya konusunda bişey diyemem. Batarya dışındaki tüm özellikleri üst düzeydir ama.

Şu anda Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyorum. Telefonu değiştirmek istiyorum bütçem 5bin TL diyebiliriz daha az fiyatta olursa daha iyi olur. Sıfır olmasına gerek yok 2. el piyasasına göre de önerebilirsiniz. Şimdiden önerenlere teşekkür ederim.
Redmi note 9 , Redmi note 10s, Alınır idare eder bu fiyata. Realme C53 sakın alma.

Redmi note 9 , Redmi note 10s, Alınır idare eder bu fiyata. Realme C53 sakın alma.
biraz baktım redmi note 10s ile 10 pro arasındaki farka 10s oyun için iyiymiş diye gördüm fakat 10 pro kamera ve ekran açısından daha iyi onun dışında bir kasma yapacağını sanmiyorum. Sizce 10S mi 10Pro mu?

Bir de yurt dışı olarak satış yapanlar var alsam kendim IMEI atabilir miyim? Telefonu çok sınırlayan birisiyim bir problem yasar miyim alırsam?

Samsung a32 hem modernlik olarak iyi hemde bataryası fena değil. sadece işlemcisi düşük.çok oyun oynayan biri değilseniz yönelebilirsiniz.

Samsung A32 hem modernlik olarak iyi hem de bataryası fena değil. Sadece işlemcisi düşük. Çok oyun oynayan biri değilseniz yönelebilirsiniz.

Fiyatına ve puanına baktım şu anda dediğim Redmi Note 10 Pro'nun daha fazla puani var. Şimdi karşılaştırma videosu izleyip karar vereceğim fikir için teşekkürler.

Geri
Yukarı