5+1 Ses Sistemi için Ses Kartı Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_MoRTaL_

Hectopat
Logitech 5+1 Ses Sistemi aldım büyük beklentilerle ancak beklentimin altında bir ses seviyesi ile karşılaştım . Yani ses kalitesi olarak baslar fena değil ancak full seste bile yeterli bir ses gelmiyor 5+1 sistem için. Bunun için yapılan yorumlara baktım ve bunu almaya karar verdim:

VATAN COMPUTER - CREATIVE - X-FI SURROUND 5.1 HARİCİ SES KARTI - OEM Muhtelif Kart

Sizce bu ürünü alsam tam anlamıyla 5+1 keyfini yaşayabilir miyim? Bu ürüne alternatif bildiğiniz iyi ürünler var mı?
Ve bu ürünü Windows 7'de kullanabilir miyim?

Windows 7'de sıkıntı yaşamassın. Önerdiğin kart, oyuncular için haricibir ekran karti. Turnuvalara gittiklerinde kullaniyorlar genelde. Bunu alman daha mantıklı:

VATAN COMPUTER - CREATIVE - X-FI TITANIUM PCI-E SES KARTI - OEM Muhtelif Kart

Ben sabit bir ses kartı olmasını istemediğim için bunu seçtim. Yani hem pc'de hem laptopta ya da buna benzer şeylerde kullanmak için. Taşınabilir olarak seçmemim sebebi oydu. Bu kartın önerdiğin karttan bir eksiği var mı? Ve belki biraz daha ucuz olsaydı onu düşünebilirdim.

Eksiği yok fazlası var ama dediğin gibi. Hem milyarlarca kez sana dediğim gibi sen pro oyuncu değilsin. O kendi bulduğunu alabilirsin...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı