5+1 ses sistemi önerisi

Hocam dönüştürücü kullanacaksıznız da

Bir kardeşim var Türkiye çapında ses sistemlerinle uğraşıyor isterseniz mesaj atayım ama ne zaman cevap verir yarın kesin verirde bilgi alayım sizin için optik ses te bir fark olur mu ya da hangi ses dönüştürücüsü tavsiyesi alabilirim.

Aldığınız ses sitemiyle ilgili yorumlar biraz çok kötü hocam inşallah iyidir yoksa yazık ama benim dediğim sistem garanti ses ti .
Kötü yorum görmedim ben, nereden baktınız yorumalara?

Attığınız sayfada logitech'in 46 değerlendirmesi var. Amazon'da Sony'nin 606 değerlendirmesi var.

Son seste baslar bozuyor kankam Z623'te herkesin şikayet ettiği bir sorun o yüzden önermiyorum.
Kral birazda şans işi ben 10 yıla yakın kullanıyorum gecen bozuldu elektriklerden bobinleri yanmış yabancı adı neydi aklıma gelmiyor sağlam bi ses sitemi tamircim var arkadaşım türkiyeden siparişler geliyor kardeşime yaptırdım ona inanırmısn hepsini onarmış şimdi var ya daha da muthiş olmuş.. Bası sonuna kadar açıyorum ev de filim izlemek müthiş hatta dedim başka bir tane aldım hoşuma gitmedi abi sen bunun sesini alışmışsın dedi ne bileyim bir çok ses sistemi kullandım logi tek olur be kral.

Kral birazda şans işi ben 10 yıla yakın kullanıyorum gecen bozuldu elektriklerden bobinleri yanmış yabancı adı neydi aklıma gelmiyor sağlam bir ses sitemi tamircim var arkadaşım Türkiye'den siparişler geliyor kardeşime yaptırdım ona inanırmısn hepsini onarmış şimdi var ya daha da muthiş olmuş. Bası sonuna kadar açıyorum ev de film izlemek müthiş hatta dedim başka bir tane aldım hoşuma gitmedi abi sen bunun sesini alışmışsın dedi ne bileyim birçok ses sistemi kullandım logi tek olur be kral.

Bende Logitech seviyorum ama 2+1 sistem alınca sadece önüne koyacak sağdan soldan ses alamayacak.

Bende Logitech seviyorum ama 2+1 sistem alınca sadece önüne koyacak sağdan soldan ses alamayacak.
Kralım şimdi oturduğun yerde önemli ama şimdi ben açamıyorum anca evdekiler bi yere gittiğinde yada gündüz açabiliyorum o da ufak zaten duvarlardan geri geliyor yanlız sony subwooferin iyi olmadığı yorumlarda var sadece bir kişi yazmamış inşallah iyi çıkar. Ben teknosadan aldım denedim hatta çalıyordu mağazayı gezerken hoşuma gitti sesi aldım. Aslında abide keşke deneyip alsaydı..
Kralım şimdi oturduğun yerde önemli ama şimdi ben açamıyorum anca evdekiler bi yere gittiğinde yada gündüz açabiliyorum o da ufak zaten duvarlardan geri geliyor yanlız sony subwooferin iyi olmadığı yorumlarda var sadece bir kişi yazmamış inşallah iyi çıkar. Ben teknosadan aldım denedim hatta çalıyordu mağazayı gezerken hoşuma gitti sesi aldım. Aslında abide keşke deneyip alsaydı..
Teknosada var sony ses sistemleri yada başka mağazalarda denerim hoşuma giderse alırım doğrusu bu değilmi ?

Kralım şimdi oturduğun yerde önemli ama şimdi ben açamıyorum anca evdekiler bir yere gittiğinde ya da gündüz açabiliyorum o da ufak zaten duvarlardan geri geliyor yalnız Sony subwooferin iyi olmadığı yorumlarda var sadece bir kişi yazmamış inşallah iyi çıkar. Ben Teknosa'dan aldım denedim hatta çalıyordu mağazayı gezerken hoşuma gitti sesi aldım. Aslında abide keşke deneyip alsaydı.

Teknosa'da var Sony ses sistemleri ya da başka mağazalarda denerim hoşuma giderse alırım doğrusu bu değil mi?

Arkadaşın beklentisi bas değilki öyle bir şey yazmamış sadece soldan ses gelmesini istiyorum yazmış 5+1 sinema sistemleri daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı