5.1 Ses Sistemi Önerisi

russianrapper

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Şu an bir PC ya da bir Notebook kullanmıyorum fakat ilerde bir Notebook satın alacağım. Ama Notebook alacağım zamana kadar telefondan kullanabileceğim bir ses sistemi lazım.

Ses sistemini odama kuracağım ve spor yaparken veya normal bir zamanda müzik dinlemek için kullanacağım. Notebook aldıktan sonra film, video vs. izlerken Surround olarak kullanmak istiyorum yani 3D etkisini hissetmek istiyorum.

Benim aklımda bulunan iki ürün var;
● LOGITECH Z506 LOGITECH Z506 5+1 75W SPEAKER 980-000431 - logitech Z506 speaker 980-000431, logitech hoparlör, logitech 980-000431, logitech 5+1 (bu ürün pcdepo'da bayağı ucuz güvenilir midir?)
● MİKADO 856 Mikado MD-856 5+1 Usb+SD+FM Destekli Multimedia Bluetooth Fiyatı

Sizce bu ürünler nasıl ve bunlar dışında önerebileceğiniz sağlam, uzun ömürlü, gerçek ses ve bass çıkarabilen 5.1 sistemler varsa önerebilir misiniz?

Aradığım özellikler;
•Usb girişi olursa iyi olur olmazsa da olur
•Bluetooth olursa iyi olur olmazsa da olur
•Gerçek ses ve bass
•Sağlam (uyduruk marka olmasın)
•300 lira üzeri olmasın

Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı