5-10 bin TL Cup veya şık duran motor tavsiyesi

NMG Emre

Decapat
Daha fazla  
50 CC'lik 5-10k arası güzel şık duran motor önerir misiniz? 2. el alacağım bir de ilan olmayan ama ilçede satılık olan araçları nasıl bulacağım?

50 CC'lik 5-10k arası güzel şık duran motor önerir misiniz? 2. el alacağım bir de ilan olmayan ama ilçede satılık olan araçları nasıl bulacağım?
Kuba Trendy XC 50
Arora Freedom 50
Kuba Space 50

Bu modellerin ikinci ellerine bakabilirsiniz. Düşük km'de olan çok ilan var. Mümkünse 80 veya 100 cc ye yükseltilmiş bir motor alın. 50cc'ler genel olarak yokuşlarda zorlanıyor.

Son düzenleme:
Küba trendy XC 50.
Arora freedom 50.
Küba space 50.

Bu modellerin ikinci ellerine bakabilirsiniz. Düşük Km'de olan çok ilan var. Mümkünse 80 veya 100 CC'ye yükseltilmiş bir motor alın. 50CC'ler genel olarak yokuşlarda zorlanıyor.

Bunlar bayağı pahalı cup modelleri bunların yerine 1 sene falan bekleyip motor ehliyeti alıp 2.el Mondial drift alabilirim ama yine de teşekkürler.

Bunlar bayağı pahalı cup modelleri bunların yerine 1 sene falan bekleyip motor ehliyeti alıp 2.el Mondial Drift alabilirim ama yine de teşekkürler.
Mondial Drift'i önermem. Problemleri olan bir motor. 5-10 bin TL dediğin için bunları önerdim. Ucuzdan kastın 5-6 bin liraya bir şey istiyorsan o fiyata evraklı bir motor bulman çok zor. Çevirmeye takıldın mı motoru da alırlar, üzerine ehliyetsiz olduğun için 6000 TL ceza ödersin hiç hoş olmaz. Trendy XC 50 alırdım şahsen. 8-9 bine bulman mümkün. Beğenmezsen ya da değiştirmek istersen satarsın, piyasası aktif olan bir motor. Yerinde olsaydım 1 yıl bekleyip ehliyetimi alır, 125 lik bir motor alırdım. Ben de şu an ehliyet işleriyle uğraşıyorum, haftaya cumartesi pratik sınavım var. Risk almaktansa ehliyeti beklemek daha mantıklı ama illa şimdi almak istiyorsan dediğim gibi yapabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı