5-10 metre çekebilecek Wireless adaptör tavsiyesi

WhiteBird99

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 sene önce almış olduğum çok ısınan ve çekim gücünden pekte memnun kalmamış olduğum Kinamax marka wireless adaptörüm yandı. Yeni bir tane almayı düşünüyorum. İnterneti çekeceğim yer 1 kat aşağıda 5-10 mt civarı uzaktadır. Sağlam bir şey olsun istiyorum. Multiplayer oyunlarda ping değerim uçmazsa (normalde şu an kullandığım everest marka antensiz bir tane var ama onunda usb girişi bozuk bazen bağlantı kopuyor onunla genelde 84 ping civarı) ve bağlantı kesintisi olmazsa memnun olurum. Önerileriniz teknosa, vatan, bimeks veya gold dan olursa sevinirim. Kendim gidip elden alacağım.

Ben WhiteBird99 nedendir bilmiyorum cevap yazma izniniz bulunmuyor yazıyordu. Neyse cevaba gelecek olursak 60 lirayı geçmezse iyi olur çokta yüksek bir şey lazım değil sonuçta bir alt kat modemle aramda 5-8 metre civarı var. O yüzden çokta pahalı bir şeye ihtiyaç yok. Teknosadaki nin fiyatı bana uygun. er36po arkadaşım online oyunlarda ping durumu nasıl yani kesinti falan yapmıyor değil mi ?

@24099 Açık alanda yaklaşık 30m karşımızdaki binadan full çekiyor.
2 kat altımızdaki kumaşlardan da iyi çekiyor. Tabi bu aradaki duvar sayısına göre değişir... Örneğin üst katımızın karşı tarafındaki daireden iyi çekmiyor, arada duvar sayısı fazla olduğu için.

Bu arada buradan 36 TL''ye alabilirsiniz:Tp-link TL-WN7200ND Kablosuz Adaptör / Anten

Piyasada en iyisi Dark rang max dır.Ben onu kullanıyorum.Tam bir kilometreye kadar sorunsuz çekebiliyor.Fiyatı 60-70 TL gibi bişeydi ama 1 kilometre menzile değer.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı