Arctic MX-6 pump out yaptı

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Xpg 16gb ddr5
Ekran kartı
Asus rtx4060ti dual
Anakart
Asus a620m-e
İşlemci
Ryzen 5 7500f
1 ay önce yeni sistem aldım soğutucu olarak TR Phantom spirit SE aldım icinden cikan TF-7 macun yerine MX-6 kullandım bugün sistemi bir sökeyim dedim macun pump out yapmış. Yayarak ince bir tabaka yapmıştım silip TR TF-7'yi kullanacağım bakalım o da pump out yapacak mı? AIDA64 testinde 76 derece görüyordum boşta 40 derece.

Dosya Ekleri

• DB109FD2-A6BD-4E67-A1D9-805F602457A7.jpeg
    DB109FD2-A6BD-4E67-A1D9-805F602457A7.jpeg
    174 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_2226.jpeg
    IMG_2226.jpeg
    124,5 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2016'dan beri yapiyorum bu işi gayet dozunda kullandım fark ederseniz soğutucunun kenarları dolmuş işlemcinin ortası boş kalmış.

İşlemcinin ortasının boş kalmasının sebebi, soğutucuyu çıkarınca oradaki macunu koparıyor ondan dolayı.

Dozunda değil çok fazla Macun kullanmışsınız, pumpout böyle olmaz.

Hocam 2016'dan beri yapiyorum bu işi gayet dozunda kullandım fark ederseniz soğutucunun kenarları dolmuş işlemcinin ortası boş kalmış.

Yine fazlalık var, pek pump-out gibi gelmedi bana da. Şahsen TF-7'ye geçmeden önce tekrar macun miktarını azaltıp M-X6 ile uygulama yapardım. TF-7 cidden sert ve kalın bir macun yayılma çok zor gerçekleşiyor.

Yine fazlalık var, pek pump-out gibi gelmedi bana da. Şahsen TF-7'ye geçmeden önce tekrar macun miktarını azaltıp M-X6 ile uygulama yapardım. TF-7 cidden sert ve kalın bir macun yayılma çok zor gerçekleşiyor.

Değerleri MX6 ya göre daha iyi olduğu için bir şans vermek istiyorum şahsen.

Bir de elimde saf alkol yok, limonlu kolonya ile temizledim sıkıntı olmaz herhalde.

Değerleri MX6 ya göre daha iyi olduğu için bir şans vermek istiyorum şahsen.

Bir de elimde saf alkol yok, limonlu kolonya ile temizledim sıkıntı olmaz herhalde.

Sıkıntı olmaz ben ıslak mendille silip mikrofiber bezle duruluyorum. Kalan nem varsa da 1-2 dakikada kuruyor.

Geri
Yukarı