5.500 TL telefon önerisi

Mr_İbr

Decapat
Arkadaşlar selamlar. Maksimum bütçem 5.500 lira. Aklım bir yandan iPhone SE 2 al diyor bir yandan da orta segment bir Android ve akıllı saat al diyor. Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda?

Yerinizde olsam iPhone SE 2020 alırdım, hem performanslı hem de en az 5-6 yıl güncelleme alacak bir telefon.
Ekranı küçük buluyorsanız S10 Plus′a bakabilirsiniz;
.

Bir tık lüks diye geçen bir cihaz istiyorsan S10 Plus almalısın ama oyun oynarım, pili iyi olsun, soğutması çok iyi olsun, işlemcisi Android tarafındaki en güçlü işlemci olsun, oyun oynarım aynı anda ekran kaydı alırım diyorsan Poco F2 Pro almalısın. Ben zamanında S7, şimdi de OnePlus 7T kullanan biri olarak bu fiyat bandında cihaz arasam direk Poco F2 Pro alırdım.

Arkadaşlar selamlar. Maksimum bütçem 5.500 lira. Aklım bir yandan iPhone SE 2 al diyor bir yandan da orta segment bir Android ve akıllı saat al diyor. Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda?

SE 2. ekranı küçük geliyorsa I8 Plus alın. Hem 3 4 yıl garanti alacak tahminen. Oyun için 6S Plus bile hala işe yarıyorsa I8 çok rahat olur. Açıkçası 4 bin TL'nin üstünde bütçeniz varsa Android çok önermem.

Bir yandan iPhone alıp 2 yıl sonra daha yavaş bir telefon kullanmaktansa Xiaomi Mi Note 10 Lite ya da Huawei P40 Lite gibi telefonlar var aklımda ama Huawei hala alınır mı bilemiyorum. Sonuç olarak:
3.500 4.000 lira arası bir akıllı telefon ve
1.000 1.500 lira arası bir akıllı saat ihtiyacım var. Tekrardan başlık için kusura bakmayın

Son düzenleme:
Bir yandan iPhone alıp 2 yıl sonra daha yavaş bir telefon kullanmaktansa Xiaomi Mi Note 10 Lite ya da Huawei P40 Lite gibi telefonlar var aklımda ama Huawei hala alınır mı bilemiyorum. Sonuç olarak:
3.500 4.000 lira arası bir akıllı telefon ve
1.000 1.500 lira arası bir akıllı saat ihtiyacım var. Tekrardan başlık için kusura bakmayın
Akıllı saati salla. Emin ol hiçbir işine yaramayacak yaklaşık beş yıllık Gear S2 kullancısı olarak söylüyorum. Kendine sağlam bir telefon al tertemiz kullan. Mi Note 10 lite hadi bir nebze de video namına hiçbirşey sunmayan P40 Lite'dan uzak dur.
Sporcu vb. değilsen akıllı saatler en iyi tabirle pahalı oyuncaklar.

Akıllı saati salla. Emin ol hiçbir işine yaramayacak yaklaşık beş yıllık Gear S2 kullancısı olarak söylüyorum. Kendine sağlam bir telefon al tertemiz kullan. Mi Note 10 lite hadi bir nebze de video namına hiçbirşey sunmayan P40 Lite'dan uzak dur.
Sporcu vb. değilsen akıllı saatler en iyi tabirle pahalı oyuncaklar.
Basketbol Oynuyorum, atletizm antrenmanlarımız oluyor + Yüzmeye gidiyorum o yüzden akıllı saat benim için önemli o yüzden akıllı saatten vaz geçemem. Maksimum 4.000 Liraya bir androş-id telefon önerilerinizi bekliyorum. Akıllı saat olarak Honor magic watch 2 ye karar verdim

Basketbol Oynuyorum, atletizm antrenmanlarımız oluyor + Yüzmeye gidiyorum o yüzden akıllı saat benim için önemli o yüzden akıllı saatten vaz geçemem. Maksimum 4.000 Liraya bir androş-ID telefon önerilerinizi bekliyorum. Akıllı saat olarak Honor magic Watch 2'ye karar verdim

M51 olabilir eğer 60 FPS video ile işin yoksa, Poco X3 beklenebilir. Realme 6 Pro olabilir, Mi Note 10 Lite olabilir. Bunların hepsinin sıyrıldığı noktalar var.

Realme 6 Pro 90 Hz ekran ve biraz da fiyat avantajı(hoş o da tekrar yükselmiş fiyat olarak) ile öne çıkıyor. Mi Note 10 Lite Sony kamera sensörü, 5200 mAh pil ve AMOLED ekranla öne çıkıyor. Poco X3 732G işlemci, 120Hz ekran, Sony kamera sensörü ve 5000 mAh pil öne çıkıyor. M51 ise 7000 mAh pil, Super AMOLED ekran ve Sony kamera sensörü ile öne çıkıyor.

Listede dengeli bir cihaz için Mi Note 10 Lite, 120 Hz ekran iyidir dersen Poco X3, 60 FPS video benim için önemsiz (M51'de 60 FPS video kaydı yok) pilin alasını istiyorum dersen M51 alırsın.

M51 olabilir eğer 60 FPS video ile işin yoksa, Poco X3 beklenebilir. Realme 6 Pro olabilir, Mi Note 10 Lite olabilir. Bunların hepsinin sıyrıldığı noktalar var.

Realme 6 Pro 90 Hz ekran ve biraz da fiyat avantajı(hoş o da tekrar yükselmiş fiyat olarak) ile öne çıkıyor. Mi Note 10 Lite Sony kamera sensörü, 5200 mAh pil ve AMOLED ekranla öne çıkıyor. Poco X3 732G işlemci, 120Hz ekran, Sony kamera sensörü ve 5000 mAh pil öne çıkıyor. M51 ise 7000 mAh pil, Super AMOLED ekran ve Sony kamera sensörü ile öne çıkıyor.

Listede dengeli bir cihaz için Mi Note 10 Lite, 120 Hz ekran iyidir dersen Poco X3, 60 FPS video benim için önemsiz (M51'de 60 FPS video kaydı yok) pilin alasını istiyorum dersen M51 alırsın.
Çok teşekkürler hocam sanırım m51 alacağım iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı