5.500 TL'ye Xiaomi Redmi 12 alınır mı?

Gapirkont

Kilopat
8 GB RAM 256 GB depolamalı versiyonu normalde 8500TL ancak ben sıfırını 5500TL'ye alacağım. 5500TL civarlarına daha iyisi var mıdır? Bu cihaz bu fiyata alınır mı?

Hemen al kaçırma bu fiyata anca sıfır J7 Prime alırsın.

Bu arada bahsettiğim cihaz Note 12 değil, düz Redmi 12 versiyonu. İnceleme videolarında güzel deniyor ancak Technopat'ta pek önerilmemiş. Muhtemelen normal fiyatına göre daha iyi alternatifler olduğu için önerilmemiş. 5500TL'ye alacağım için bu fiyata daha iyisini bulacağımı sanmıyorum bende. İnceleme videolarında PUBG'de 40FPS civarında oynattığını gördüm, oyun falan oynamıyorum FPS'le de işim yok ancak FPS düşük gibi geldi, bu da işlemcinin güçsüz olduğunu düşündürttü bana. PUBG'de 40 FPS civarı vermesi işlemcinin güçsüz olduğu anlamına mı gelir? Söylediğim gibi oyun oynamıyorum telefonda, genellikle sosyal medya ve günlük işler için kullanıyorum. Donma kasma olmaz değil mi?

İnceleme videolarında güzel deniyor ancak Technopat'ta pek önerilmemiş. Muhtemelen normal fiyatına göre daha iyi alternatifler olduğu için önerilmemiş. Ben 5500TL'ye alacağım için bu fiyata daha iyisini bulacağımı sanmıyorum bende. İnceleme videolarında PUBG'de 40FPS civarında oynattığını gördüm, oyun falan oynamıyorum FPS'le de işim yok ancak FPS düşük gibi geldi, bu da işlemcinin güçsüz olduğunu düşündürttü bana. PUBG'de 40 FPS civarı vermesi işlemcinin güçsüz olduğu anlamına mı gelir? Söylediğim gibi oyun oynamıyorum telefonda, genellikle sosyal medya ve günlük işler için kullanıyorum. Donma kasma olmaz değil mi?

Olmaz hocam.

İnceleme videolarında güzel deniyor ancak Technopat'ta pek önerilmemiş. Muhtemelen normal fiyatına göre daha iyi alternatifler olduğu için önerilmemiş. Ben 5500TL'ye alacağım için bu fiyata daha iyisini bulacağımı sanmıyorum bende. İnceleme videolarında PUBG'de 40FPS civarında oynattığını gördüm, oyun falan oynamıyorum FPS'le de işim yok ancak FPS düşük gibi geldi, bu da işlemcinin güçsüz olduğunu düşündürttü bana. PUBG'de 40 FPS civarı vermesi işlemcinin güçsüz olduğu anlamına mı gelir? Söylediğim gibi oyun oynamıyorum telefonda, genellikle sosyal medya ve günlük işler için kullanıyorum. Donma kasma olmaz değil mi?

Evet. İyi bir işlemciye sahip değil ancak günlük kullanım için üzmez. Normal fiyatıyla asla alınmayacak bir cihaz.

Siz baya uyguna bulmuşsunuz sıfır olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı