10.000 TL'ye Xiaomi Redmi Note 12 Pro alınır mı?

Bütçe
10500

sonobacari

Kilopat
Daha fazla  
Selam bu aralar telefon bakıyorum da bütçem maksimum 10.000 TL, Epey'de fiyatı 11.000'e çekince teknik skorda en üstte çıktı(telefonlardan Max anladığım bu) ben de Akakçe'de aratınca tam 10.000'e Pazarama diye bir sitede satıldığını gördüm. Tıklayınca link açılmıyor ama başka bir satıcıda 10.300'e de gördüm(Trendyol can Mobile satıcısı). Bu sitede daha önce hep Samsung modellerinin önerildiğini gördüm A24, A54 ya da S20 FE gibi ancak bütçem zorlama ile maksimumun ötesi 10.500'ü ancak bulabilir. Bu fiyata Note 12 Pro alınır mı? Yoksa başka bir cihaz tavsiye eder misiniz? Kullanma amacım YouTube'da arada sırada video izlemek, Spotify'a bağlanıp BT müzik dinlemek, arada sırada oyun da oynarım ancak telefonu kastıracak 3D oyunlar oynamayı düşünmüyorum maksimum Clash of Clans oynarım onda da şu an kullandığım Redmi 9 da da bir problem yaşamıyorum zaten. Bir de neden Samsung öneriliyor o konuda bilgilenebilirsem çok mutlu olurum.

2 tane Note 12 Pro var, birisi 4G, birisi 5G. 5G olan kaliteli ancak Xiaomi Türkiye garantili değil, İthalatçı garantili olarak satılıyor. Dolayısıyla tavsiye etmem. 4G olanı ise kötü bir telefon.

2 tane Note 12 Pro var, birisi 4G, birisi 5G. 5G olan kaliteli ancak Xiaomi Türkiye garantili değil, İthalatçı garantili olarak satılıyor. Dolayısıyla tavsiye etmem. 4G olanı ise kötü bir telefon.
Satıcıda insanlar IMEIsi başka telefona kayıtlı olarak gözüküyor falan yazmış, korkuttu açıkçası. Başka bir cihaz öneriniz olur mu hocam?

Satıcıda insanlar IMEI'si başka telefona kayıtlı olarak gözüküyor falan yazmış, korkuttu açıkçası. Başka bir cihaz öneriniz olur mu hocam?
Eğer kaliteli bir kamera ve güçlü bir SoC istiyorsan S20 FE; daha güncel olsun ama daha güçsüz olsun ve daha kötü kamerası olsun dersen A34. S20 FE Android 14 almayacak. A34 ise Android 13 olarak piyasaya çıktı ve Android 13'ün üstüne 4 Android güncellemesi alacak.

Geri
Yukarı