5-6 bin TL ekran kartı önerisi

:D şimdi komik olan ne.
Forumda herkes akakce'ci oldu. O zamanlardaki fiyatı ile günümüzde o kartın mining yapılmışını bile bulamazsın ayrıca gelen iki tane stoğun fiyatını burada paylaşmayın lütfen. Bu ülkede kim 6 bin TL'ye 3070 sahibi olmuşta biraz bekle 3070 alırsın diyorsunuz :) Komik olan hala o fiyattan 3070 alacağınızı aklınıza getirmeniz, düşünmeniz. Dediğim şartlar gerçekleşmediği sürece piyasada uygun fiyattan ekran kartı bulamazsınız. Amazon Japonya'dan falan getirtirsiniz orası ayrı. Yine 6 bin'e getiremezsiniz ordan da :)

Forumda herkes Akakçe'ci oldu. O zamanlardaki fiyatı ile günümüzde o kartın mining yapılmışını bile bulamazsın ayrıca gelen iki tane stoğun fiyatını burada paylaşmayın lütfen. Bu ülkede kim 6 bin TL'ye 3070 sahibi olmuşta biraz bekle 3070 alırsın diyorsunuz :) komik olan hala o fiyattan 3070 alacağınızı aklınıza getirmeniz, düşünmeniz. Dediğim şartlar gerçekleşmediği sürece piyasada uygun fiyattan ekran kartı bulamazsınız. Amazon Japonya'dan falan getirtirsiniz orası ayrı. Yine 6 Bin'e getiremezsiniz oradan da :)

Hocam stoklar düzelince olan piyasadan bahsediyoruz evet dolar fırladı o fiyata tekrar alınır mı çok zor ancak arkadaş inatla 6K ya 3070 olmadığını ima ediyor forumda bir arkadaş 3070 Dual'i bile 5.700TL'ye aldığı var ancak burada söylesemde inanmayacakdır. Kanıt olması için attım Akakçe fotoğrafını.

Hocam stoklar düzelince olan piyasadan bahsediyoruz evet dolar fırladı o fiyata tekrar alınır mı çok zor ancak arkadaş inatla 6K ya 3070 olmadığını ima ediyor forumda bir arkadaş 3070 Dual'i bile 5.700TL'ye aldığı var ancak burada söylesemde inanmayacakdır. Kanıt olması için attım Akakçe fotoğrafını.
Fiyatların dolarla çok bir alakası yok. Tamam dolar yüksek fakat yüksek olmasına rağmen vergiler dahil 5500 TL'ye bulunabilmesi lazım ülkemizde. Sorun piyasada ekran kartının olmaması. Hem üretim az, hem madenciler yüzünden stoklar direkt eritiliyor. Bu yüzden maden piyasası durulmadan o fiyatlara 3070 bulmak imkansız. Yakın zamanda da madencilik furyası bitmeyecek. Yani ekran kartı bekleyen arkadaşlar çok uzun süre belki 1-2 yıl beklemek zorunda kalacaklar. O yüzden eski piyasanın fiyatlandırması ile konuşmak manasız. İmkanın varsa bulduğunu alacaksın.

Geri
Yukarı