5-6 bin TL monitör önerisi

Bütçe
5-6 bin tl

cihan.BARIŞ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bu fiyat bandında iyi bir monitör arıyorum hikaye tabanlı oyunları seviyorum ama FPS oyunlarını da oynarım herhalde. Sistemim Intel 12400F ekran kartım RX590 ileride ekran kartı yükseltmesi yapabilirim belki ama 1080p de devam ederim gibi. Hazır ki monitörüm Samsung 1680x1050p 60 Hz şimdiden teşekkürler. (bu arada rica ediyorum konu ile ilgili bilgi sahibi olan insanlar cevap verirse sevinirim kolay para kazanan birisi değilim iyi bir ürün almak istiyorum) araştırmalarımda bulduğum ürünler şunlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bu fiyat bandında iyi bir monitör arıyorum hikaye tabanlı oyunları seviyorum ama FPS oyunlarını da oynarım herhalde. Sistemim Intel 12400F ekran kartım RX590 ileride ekran kartı yükseltmesi yapabilirim belki ama 1080p de devam ederim gibi. Hazır ki monitörüm Samsung 1680x1050p 60 Hz şimdiden teşekkürler. (bu arada rica ediyorum konu ile ilgili bilgi sahibi olan insanlar cevap verirse sevinirim kolay para kazanan birisi değilim iyi bir ürün almak istiyorum) araştırmalarımda bulduğum ürünler şunlar

Hocam attığınız tüm monitörler iyi. Odyssey G4'ü ileride ekran kartı yükseltmesi yapacaksanız almanız çok daha mantıklı olacaktır Hz değerinden dolayı. Onun haricinde diğer üçü de çok güzel monitörler. Legion'un fiyatının düşmesini bekleyebilirsiniz ama 5300 civarındaydı çünkü. Dell monitörü kullandım Fast IPS panele sahip çok güzel bir monitör. Fakat fabrika üretiminden kaynaklı çerçeveleri tam oturmamış çok ufak çıkıntıları var. Dikkatli bakarsanız fark edebilirsiniz ancak çok önemli değil aslında. AOC ise renk kalitesi açısından muhtemelen üçü arasında en iyisidir fakat renk gamotu değerleri birbirine çok yakın. Yani size tavsiyem G4 alın. Ama diğer üç monitöre göre renk kalitesi bir tık geride kalıyor onu da söyleyeyim.

Hocam attığınız tüm monitörler iyi. Odyssey G4'ü ileride ekran kartı yükseltmesi yapacaksanız almanız çok daha mantıklı olacaktır Hz değerinden dolayı. Onun haricinde diğer üçü de çok güzel monitörler. Legion'un fiyatının düşmesini bekleyebilirsiniz ama 5300 civarındaydı çünkü. Dell monitörü kullandım Fast IPS panele sahip çok güzel bir monitör. Fakat fabrika üretiminden kaynaklı çerçeveleri tam oturmamış çok ufak çıkıntıları var. Dikkatli bakarsanız fark edebilirsiniz ancak çok önemli değil aslında. AOC ise renk kalitesi açısından muhtemelen üçü arasında en iyisidir fakat renk gamotu değerleri birbirine çok yakın. Yani size tavsiyem G4 alın. Ama diğer üç monitöre göre renk kalitesi bir tık geride kalıyor onu da söyleyey
Legion ve aoc arasında kaldım hocam

Ips standart o fiyata ıps in altına düşmek iyi olmaz gibi

4K FİYAT 165HZ- 1MS -FREESYNC - VA PANEL. VEYA IPS 5.5K

Son düzenleme:

Hocam 27g2spu modeli daha mantıklı değil mi

Hocam 27g2spu modeli daha mantıklı değ

Hocam 27g2spu modeli daha mantıklı değil mi
TEPKİ SÜRESİNE BAK TEPKİ SÜRESİ AZ OLMAK ZORUNDA. HDR TEKNOLOJİSİ İSTİYORSAN ŞU LİNKE BAK.

DAHA İYİ OYUN DENEYİMİ İÇİN KAVİSLİ EKRANDA İYİ OLUR.

TEPKİ SÜRESİNE BAK TEPKİ SÜRESİ AZ OLMAK ZORUNDA. HDR TEKNOLOJİSİ İSTİYORSAN ŞU LİNKE BAK.

DAHA İYİ OYUN DENEYİMİ İÇİN KAVİSLİ EKRANDA İYİ OLUR.
TABİ SEN FİYATLARA AKAKÇE VEYA CİMRİDEN BAKARSIN BEN ÖZELLİKLERİNİ SÖYLÜYORUM.BU ÜRÜN CİMRİDE 5.9K

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı