5-6 bin TL telefon önerisi

JOTEMM

Decapat
Daha fazla  
5000-6000 TL bütçem var. Telefonlara zam gelecekmiş ve elimde iPhone 6 var ıyıce kafayı yemeye başladı 6.yılı. Sizce bu bütçe ıle ne almalıyım araştırmaya pek vaktim yok bılgılı arkadaşlar yardımcı olursa sevınırım. Telefonu oyle fazla kullanan bırı degılım haberleşmek için ara sıra C Royale falan. Tweeter da Instagram'da gezmek ıcın falan kullanacagım. Şarjının uzun gıtmesı onemlı ve ekran renk kalıtesı de onemlı benım ıcın. Onerileriniz bekliyorum.

Redmi Note 10s tercih edebilirsiniz bu bütçeye sıfır. Ya da yurt dışı Xiaomi de alabilirsiniz o fiyatlara kayıt işini de çözüyorlar. İki türlü de kullandım benim gibi sık telefon değişen ya da bu potansiyele sahip biriyseniz Note 10s alın geçin. Bu fiyata yurt dışı mi 11t alınabiliyordu en son 1-2 ay önce şimdi bakmak gerekiyor hocam.

telefon sık degısen bırı degılım aldıgım da bı 5-6 yıl kullanmak ıcın alıyorum.10S ile 10 arasında kaldım.

5000-6000 TL bütçem var. Telefonlara zam gelecekmiş ve elimde iPhone 6 var ıyıce kafayı yemeye başladı 6.yılı. Sizce bu bütçe ıle ne almalıyım araştırmaya pek vaktim yok bılgılı arkadaşlar yardımcı olursa sevınırım. Telefonu oyle fazla kullanan bırı degılım haberleşmek için ara sıra C Royale falan. Tweeter da Instagram'da gezmek ıcın falan kullanacagım. Şarjının uzun gıtmesı onemlı ve ekran renk kalıtesı de onemlı benım ıcın. Onerileriniz bekliyorum.

Xiaomi Redmi Note 10s
Xiaomi Redmi 10 2022
Samsung Galaxy m13.

Geri
Yukarı