5-8 bin TL kumaş oyuncu koltuğu önerisi

HasNickTR

Hectopat
Merhaba herkese iyi sosyaller. Benim arkadaşımın kaliteli bir kumaş oyuncu koltuğuna ihtiyacı var. Tıp okuyor ve bilgisayarda vakit geçirmeyi seviyor. 5000 - 8000 arası bütçesi var. Sizlerin de tavsiyeleri çok önemli, neler önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese iyi sosyaller. Benim arkadaşımın kaliteli bir kumaş oyuncu koltuğuna ihtiyacı var. Tıp okuyor ve bilgisayarda vakit geçirmeyi seviyor. 5000 - 8000 arası bütçesi var. Sizlerin de tavsiyeleri çok önemli, neler önerirsiniz?

Hawk Fab V4 kullanıcısıyım hocam hiç memnun değilim önermem.
Inan bunu çok duydum çok düşündüm alırken. Ama işini iyi yapıyor sert değil oturması rahat. Kesinlike ikea markus daha iyi ama aradaki fark +2000tl ve +600Tl kargo ücreti idi bende onu vermedim bunu aldım.

Merakımdan soruyorum ne yaşadınız ve hangi üründe?
Markus ürünümün (gri) hem rengi değişti hem de süngeri çöktü. Ürünü ikinci el aldığım için (kullanılmamıştı) garantiye gönderirken binbir sorun yaşadım. Ikea, fatura sahibi olmadan işlem yapamayacağını iddia ettiği için garantiye gönderme sürecim tam iki ay sürdü. Diyeceksiniz ki fatura sabiyle görüşseydiniz, ancak bu mümkün değil. Fatura Ukraynalı birine ait ve ülkesine döndü.

Anlayacağınız Ikea ikinci el gerçeğini göz ardı ederek işleri yokuşa sürüyor. Ürün şu an garantide ve tarafıma hiçbir bilgi vermiyor. Umarım fatura adresine iade olmaz çünkü adeta rezil olurum.

Geri
Yukarı