5.8 TL'ye Alınabilecek 7 EA Oyunu

169 TL' ye yıllık üyelik aldım, 48 tane oyun vermiş. Verdiği oyunların bi kaç tanesi dışında hepsi oynanır. satın almak yerine bu şekilde daha mantıklı sonuçta 1 yıl boyunca senin. satın almaya kalksan mesela nfs heat 500 lira, bu oyun ea play ile geliyo bu sadece bi örnek diğer oyunların fiyatlarıda ucuz sayılmaz en ucuzu 116 lira. 1 sene sonra zaten sıkılırsın oynamaktan satın aldığına değmez. 1 sene sonra tekrar uzat üyeliğini oyun fiyatlarını düşünüce 169 tl ye 48 tane oyunu 1 yıllığına kiralamak çok ucuz, tanesine 3.5 lira vermiş oluyorum.
Tabii ki mantıklı, ancak ben kişisel bakış olarak biraz daha arşivciyim, yıllar sonra bile açıp oynamayı seviyorum bazı oyunları, sahip olma hissini seviyorum, dediğim gibi zaten indirim kovalıyorum, nfs gibi bir oyuna asla tam satış fiyatı olan 500TL'yi ödemem, kim ödüyor onu da bilmiyorum zaten :)
Kişisel zevk meselesi, mantıksız veya kullanılmaz demedim bana hitap etmiyor dedim, ama hizmet güzel, dediğin gibi senelik 170TL'ye bu oyunlardan belki birini bile oynayamazsın satın alacak olsan.

169 TL' ye yıllık üyelik aldım, 48 tane oyun vermiş. Verdiği oyunların bi kaç tanesi dışında hepsi oynanır. satın almak yerine bu şekilde daha mantıklı sonuçta 1 yıl boyunca senin. satın almaya kalksan mesela nfs heat 500 lira, bu oyun ea play ile geliyo bu sadece bi örnek diğer oyunların fiyatlarıda ucuz sayılmaz en ucuzu 116 lira. 1 sene sonra zaten sıkılırsın oynamaktan satın aldığına değmez. 1 sene sonra tekrar uzat üyeliğini oyun fiyatlarını düşünüce 169 tl ye 48 tane oyunu 1 yıllığına kiralamak çok ucuz, tanesine 3.5 lira vermiş oluyorum.
Aylık 30 lira gibi bir fiyata xbox gamepass de alınabilir.Artık Ea play oyunları da geldi.Ea oyunları yanında bir sürü güzel oyun daha var. Bunu almak daha mantıklı.

Hocam bende şimdi Crysis, Dead Space 2 ve Medal of Honor oyunlarının CD Key'leri var.

Ben bu Key'leri Origin'den etkinleştirirsem oyun sonsuza kadar benim mi oluyor?

3 oyunda da Key hatası veriyor, galiba bunu patchlediler.

Hani Key'i girince bana oyunun dilini seçmeme de izin veriyor, ama sonra kütüphaneme "ekle" deyince Key hatalı diyor.
Bu konuyu paylaştıktan sonra key'leri komple kaldırmışlardı demekki Origin'de çalışmayacak şekilde düzenlemişler. :/

Geri
Yukarı