EA Play oyun tavsiyesi

cityofscience

Decapat
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar,

Steam'den "Dead Space" remake oynamak için 1 aylık abonelik satın aldım, dolayısıyla farklı oyunlar da denemek istiyorum. Bir ay içinde oynayabileceğim en kaliteli oyunları benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Sistemimin kaldırmadığı bir oyun şu ana kadar olmadı rahatça güzel olan her oyunu önerebilirsiniz.

Herkese iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba değerli arkadaşlar,

Steam'den "Dead Space" remake oynamak için 1 aylık abonelik satın aldım, dolayısıyla farklı oyunlar da denemek istiyorum. Bir ay içinde oynayabileceğim en kaliteli oyunları benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Sistemimin kaldırmadığı bir oyun şu ana kadar olmadı rahatça güzel olan her oyunu önerebilirsiniz.

Herkese iyi Sosyaller.

Hocam konuyla alakkasız ama Dead Space Türkçe yamayı nereden buldunuz? Ben de arıyorum da.

Star Wars Jedi: Fallen Order, Battlefield 1, Titanfall 2, Need for Speed Unbound ve wild hearts oynayabilirsiniz.

Yorumlar için çok teşekkürler, Kendi oyun listemi bu konuya yorum yazan arkadaşların da tavsiyeleriyle birlikte oluşturdum konuyu okuyan başka arkadaşlara paydası olması amacıyla kendi listemi paylaşıyorum:

öNCELİK VERECEKLERİM
-Dead Space Remake
-Wild Hearths
-Battle Filed V(Battle Field 1 önceden satın almıştım bu da listeye eklenebilir)

ZAMAN KALIRSA
Deadspace 2 ve Deadspace 3, unravel 2 ve Lost in Random oyunlarını da ana hikaye düzeyinde tamamlamayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı