5.900 TL'ye 1660S sistem nasıl?

MacBook Pro'yu 5.800 civarı bulabilir miyim?

Sahibinden, letgo vb. sitelerde rahatlıkla bulabilirsin. Ben baktım, hem bence macOS daha iyi Windows'tan, çünkü birçok şey yapabilirsin. Virüs bulaşma derdi de olmaz, ki genellikle virüslü program MacBook'a kuramadım. 2010 model IMac'de kullanıyorum. Bugünün Windows'u ile yarışır halde.

MacBook Pro'yu 5800'e bulsan dahi ilk toplanılan sistemlerden daha kötü oyun performansı verir, hatta çok daha kötü.

Yok ben memnunum. iMac'mden arkadaşım da iMac'mi görüp, MacBook aldı. O da memnun hala en yeni oyunları vb. oynayabiliyorum, gayet güzel bence. 30 FPS falan olabiliyor ama sonradan 60 FPS'ye tekrar çıkabiliyor.

Sahibinden, letgo vb. sitelerde rahatlıkla bulabilirsin ben baktım hem bence macOS daha iyi Windows'tan çünkü birçok şey yapabilirsin virüs bulaşma derdi de olmaz ki genellikle virüslü program MacBook'a kuramadım 2010 model IMac'de kullanıyorum bugünün windowslarıyla yarışır halde.

Fikrin için teşekkür ederim fakat arkadaşların dediği daha mantıklı geldi yine de sağ olasın 🤗
O zaman ilk arkadaşın önerdiği sistemi topluyorum 🙈

Sahibinden, letgo vb. sitelerde rahatlıkla bulabilirsin. Ben baktım, hem bence macOS daha iyi Windows'tan, çünkü birçok şey yapabilirsin. Virüs bulaşma derdi de olmaz, ki genellikle virüslü program MacBook'a kuramadım. 2010 model IMac'de kullanıyorum. Bugünün Windows'u ile yarışır halde.

Yok ben memnunum. iMac'mden arkadaşım da iMac'mi görüp, MacBook aldı. O da memnun hala en yeni oyunları vb. oynayabiliyorum, gayet güzel bence. 30 FPS falan olabiliyor ama sonradan 60 FPS'ye tekrar çıkabiliyor.

Virüslü dosyayı kuramama nedenin exe uzantılı dosya indirip kurmaya çalışmak olmasın :D. Lütfen MacBook önermeyin. MacBook'lar yalnız ofiste veya ders için kullanılır. Boşa para harcamayın. Ayrıca virüsten korkuyorsun diye MacBook mu alınır yahu.

Yeni konular

Geri
Yukarı