5 adet RX 560 ile mining yapılır mı?

in Time

Centipat
Selamlar. Elimde uzun yıllardır boş duran 560 ekran kartı var 5 adet ve hiçbir zaman kullanmadım işime yaramadı. Son dönemlerde coin, mining gibi konular yazılar vs. görüyorum. Acaba bu ekran kartı ile mining yapılır mı? Yapılırsa çok zahmetli olur mu? Yorumlamanız benim için çok önemli video linki vs. bırakmayın çok video vs. izledim hangisine inanayım derken kapattım. Yaşım küçük olduğu için öyle çok fazla gelire meraklı değilim aylık 10 20k gelsin kafasında değilim. Yapılır mı bu ekran kartlarıyla yapılırsa ne kadar kâr edebilirim, ne kadar zarar edebilirim? Bunlardan bahsederseniz sevinirim.^^

Selamlar. Elimde uzun yıllardır boş duran 560 ekran kartı var 5 adet ve hiçbir zaman kullanmadım işime yaramadı. Son dönemlerde coin, mining gibi konular yazılar vs. görüyorum. Acaba bu ekran kartı ile mining yapılır mı? Yapılırsa çok zahmetli olur mu? Yorumlamanız benim için çok önemli video linki vs. bırakmayın çok video vs. izledim hangisine inanayım derken kapattım. Yaşım küçük olduğu için öyle çok fazla gelire meraklı değilim aylık 10 20k gelsin kafasında değilim. Yapılır mı bu ekran kartlarıyla yapılırsa ne kadar kâr edebilirim, ne kadar zarar edebilirim? Bunlardan bahsederseniz sevinirim.^^

4 GB VRAM ile yapılamaz diye biliyorum yapılsa bile RX 560'dan pek bir şey bekleme.

Mining olmazsa şu an piyasada ekran kartına ihtiyacı olan çok kişi var :) Satabilirsiniz ;)

Bitcoin cuzdani için hesap acmalisin, onun icinde 18 Yasin uzerinde olman gerek. 24/7 acik birakirsan aylik 250TL falan kazanabilirsin. (elektrik ucreti dahil 250TL)

Bence 5K fiyattan sat eline 25k gelir stoklar düzelince iyi bir sistem geçer veya faize ver paran artsın mining işi için birazda araştırma lazım tabii karar senin.
Ne saçmalıyorsun ?

Bu arada konu sahibi 4gb VRAM bulunan ekran kartlarında mining yapılmıyor diye biliyorum.

Edit: Kazılabiliyormuş. Burada arkadaş rx570 4gb ile kazmış sende rx560 ile kazmayı deneyebilirsin.

Geri
Yukarı