5 ay geçmiş ürün iade alınır mı?

Hocam arkadaş alalı ne kadar zaman olmuş bilinçli veya bilinçsiz alınmış kullanılıyor neden moral bozup keyif kaçırıyorsunuz ki. Herkesi aynı sanmayın kiminin bütçesi 2bin 3 bin kiminin 20 30 bin. Acelesi vardır almıştır kullanmak için lütfen böyle tepkiler vermeyin artık.
Hocam Izoly çok dandik bir marka ama siz bilirsiniz tabii. :D

Ben geçen sene 11 Kasım'da aldığım kasayı hala iade edebiliyorum. Fakat Izoly'den aldığınız bir şeyi 1 gün sonra bile almazlar.

1613328392429.png

Hocam arkadaş alalı ne kadar zaman olmuş bilinçli veya bilinçsiz alınmış kullanılıyor neden moral bozup keyif kaçırıyorsunuz ki. Herkesi aynı sanmayın kiminin bütçesi 2bin 3 bin kiminin 20 30 bin. Acelesi vardır almıştır kullanmak için lütfen böyle tepkiler vermeyin artık.
Kesinlikle katılıyorum. Olan olmuş giden gitmiş. Moral bozmaya gerek yok.

Hocam Izoly çok dandik bir marka ama siz bilirsiniz tabii. :D

Hocam dandik veya değil ben zaten kaliteli demedim. Arkadaş almış kullanıyor olan olmuş ölen ölmüş yani yaptığınız yorum arkadaşın moralini bozup keyfini kaçırmaktan başka bir şeye yol açmaz. Üstüne bir de sanki ben çok iyi mis gibi sistem almışsınız demişim gibi böyle bir yorum atıyorsunuz.
Ben geçen sene 11 Kasım'da aldığım kasayı hala iade edebiliyorum. Fakat Izoly'den aldığınız bir şeyi 1 gün sonra bile almazlar.

Eki Görüntüle 879447

İadenizi muhtemelen kabul etmezler bu sadece sayfa görseli. Onlarda keriz değil ya 14 gün olduğunu biliyor :D.

Hocam bence sistemi güvenilir bir bilgisayarcıya götürün sorunu bulmanızda yardımcı olsun PSU kaynaklı olması yüksek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı