Satılık 5 Aylık MSI Gaming X 1050 Ti 4 GB

Ben ilettim konunun linkini eğer tamam derse size ulaşırım. Hayırlı satışlar.

Sanırsam Black Friday ile aldı takas ettiğiniz kişi. Bende aynı modeli Black Friday ile 700 liraya almıştım. Şimdiki piyasası çok değişmiş.

Ufak bir pazarlıkla alınabilir. Hayırlı satışlar.

Sanırsam Black Friday ile aldı takas ettiğiniz kişi. Bende aynı modeli Black Friday ile 700 liraya almıştım. Şimdiki piyasası çok değişmiş.

Black Friday 24 Kasımdı. 13 Kasımda almış arkadaş. Ben GTX 1060'ı Black Friday zamanında almıştım.

Black Friday 24 Kasımdı. 13 Kasımda almış arkadaş. Ben GTX 1060'ı Black Friday zamanında almıştım.
Keşke takas ermeseydiniz. Şu an 1060 daha pahalı. :/

Keşke takas ermeseydiniz. Şu an 1060 daha pahalı. :/
Borcum vardı onu kapattım yoksa memnundum.

Umarım satabilirsiniz iyi bir ekran kartı ancak 1060 3 GB modelinden daha stabil olduğuna katılmıyorum.
Böyle bir açıklamayı çok gereksiz yazmış zaten. PUBG, optimizasyonu olmayan bir oyun sonuçta.
Durum öyle de aniden karşıma adam çıkınca takılmalar oluyodu. 1050 Ti geçince olmadı. Adam biraz gönülsüz takas etti o yüzden. Bu kartta öyle bir sıkıntı yaşamıyorum şuan. FPS olarak biraz az. GTA Online'da ise GPU kullanımı %70 civarıydı. Bu kartta %99 kullanıyor. Aynı FPS'i veriyor. İşlemcim Ryzen 5 1500X.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel
850 liraya satılmıştır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı