Sürprizbozan Detroit iyi sonla nasıl bitirilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İlhan TC

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Detroit'i bitirdim ancak alice ve hank öldü ben tekrar başlayıp nasıl kimse ölmeden bitirebilirim?

1. Hank'in suyuna gitmeniz lazım.
  2. Bütün herkesle ilişkiniz iyi olmalı (Amanda hariç, Connor aykırı olduğunda aldatılmış modunda oluyor).
  3. Connor aykırı olmalı.
  4. Kara ve Alice otobüs otogarına giderken en kısa yoldan geçmeniz lazım. Merak etmeyin, oradan geçerken bir şey olmuyor.

1. Hank'in suyuna gitmeniz lazım.
  2. Bütün herkesle ilişkiniz iyi olmalı (amanda hariç, connor aykırı olduğunda aldatılmış modunda oluyor).
  3. Connor aykırı olmalı.
  4. Kara ve alice otobüs otogarına giderken en kısa yoldan geçmeniz lazım. Merak etmeyin, oradan geçerken bir şey olmuyor.

Hocam iyi son ile bitiren YouTube videosu var mı acaba?

Hocam aliceyi oyunun başında babasından kurtarman gerekiyor. Hankı ise arızalı robotu koştururken hankı ittiriyor o sırada robot'un peşinden gitmek yerine hankı kurtar.

Connor yeterince kanıt topladığı sürece, yük ge misine sorunsuz bir şekilde sızacaktır. Markus'un ölmediğinden emin olmak için freedom March'ta polisten kaçması gerekirken, Kara'nın da Jericho'ya ulaştığından emin olmak için todd ve Zlatko'nun ellerinde ölümden kaçınması gerekecek.

Bu şekilde bir son buldum. Sanırım aradığınız son bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@İlhan TC

Geri
Yukarı