5 bin TL oyun için telefon önerisi

5 bin TL'lik ömürlük telefon önerisi lazım. Bütün oyunları oynayacagım için guzel bir şey öneriniz.
Snapdragon işlemcili olsa daha iyi olur.

Nokia 3310 hem batarya ömrü hem de uzun ömürlü olması ve içerisinde hazır olarak bulunan oyunlarla tüm isteklerini karşılar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231001_104944_Chrome.jpg
    Screenshot_20231001_104944_Chrome.jpg
    138,3 KB · Görüntüleme: 54
5 bin TL güzel telefon bulamazsın. Mobilden oyun oynanmaz zaten Play Store çöplüğe dönmüş halde halihazırda birkaç tane oyuna benzer şeyler var onlardan da sıkılırsın bence üstüne 25k daha koyup PC al.

Bütçemi 10bine kadar çıkarttım ömürlük bütün oyunları oynuyorum Snapdragon sart.
Galaxy A34 5G öneririm. Qualcomm işlemci kullanmıyor. Ama MediaTek Dimensity 1080 kullanıyor. Oyunları ısınma olmadan rahatça oynatır. Ama yinede Qualcomm işlemcili öneri yapacağım size.

Bütçemi 10bine kadar çıkarttım ömürlük bütün oyunları oynuyorum Snapdragon sart.
Az daha zorlayıp Galaxy S20 FE filan alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy A34 5G öneririm. Qualcomm işlemci kullanmıyor. Ama MediaTek dimensity 1080 kullanıyor. Oyunları ısınma olmadan rahatça oynatır. Ama yine de Qualcomm işlemcili öneri yapacağım size.

S20 FE güzel mi oyunlarda ısınmaz değil mi?

Galaxy A34 5G öneririm. Qualcomm işlemci kullanmıyor. Ama MediaTek dimensity 1080 kullanıyor. Oyunları ısınma olmadan rahatça oynatır. Ama yine de Qualcomm işlemcili öneri yapacağım size.

Hocam S20 FE oyunlarda alev alır önermeyin şu cihazı oyun için.

Çok ısınma yapmaz. Eğer uzun süre yazılım desteği isterseniz A34 5G alın.

Telefon yanıyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı