5 bin TL sistem toplama

• Konuyu başlatan ReyuM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 360

ReyuM

Hectopat
Ben 5 bin TL gibi bir fiyata bilgisayar toplayacağım yardım eder misiniz biraz işlemcilerde sıkıntım var anlamıyorum pek de. Oyun için toplayacağım Office ya da Adobe programlarını da kullanabilirsem iyi olur tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu PC'yi öneririm: Battle Bronze [webtekno] GIGABYTE GeForce RTX™ 2060 WINDFORCE OC 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com

Bu fiyata başka böyle bir PC bulabileceğinizi sanmam, genelde bu paraya GTX1660, 1660Ti PC'ler satılıyor hazır olarak. Parça parça almaya kalksanız zaten çok daha pahalıya geliyor.
Mümkünse anakartı Gigabyte B450 Aorus Pro yapın 300 TL farkla, 5100 TL'ye gelir sistem.
Aynı PCyi önermissin bi bak benim attığıma. 😀

Aynı PC'yi önermissin bir bak benim attığıma. 😀
Farklı PC önermek zorunda olduğumuz gibi bir kural göremiyorum?
O fiyata en makul PC o, ben de onu önerdim. Mesajımı yazarken siz daha yazmamıştınız ben yazarken gönderdiniz mesajı. Ki sen önerdin diye senden başkası da aynı ürünü öneremez diye bir şey de yok.

Farklı PC önermek zorunda olduğumuz gibi bir kural göremiyorum?
O fiyata en makul PC o, ben de onu önerdim. Mesajımı yazarken siz daha yazmamıştınız ben yazarken gönderdiniz mesajı. Ki sen önerdin diye senden başkası da aynı ürünü öneremez diye bir şey de yok.
Olayı farklı yere çekme adama aynı ürünü önermişiz dedim sadece. Sonunda da gülücük var hani bak bi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı