5 bin TL ve üzeri klavye önerisi

Bütçe
7000

LeYoR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bana düşük gecikmeye sahip olup tuşa bastığımda direkt algılayabilecek bir klavye lazım ve klavye %100 olursa iyi olur. Bütçem 5K üstü. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Düşük gecikme istiyorsanız manyetik switchli klavye almanız en iyisi olur. Yanına numpad de alabilirsiniz. Wooting'den çok vergi çıkar yurt dışından tanıdığınız varsa en iyi seçenek o olur.

Son düzenleme:
Tam boy manyetik klavye olarak sadece Wooting two HE var. Yurtdışında tanıdığınız yoksa almanız pek mümkün değil.
Wooting alamazsanız ya manyetik klavye bakmayacaksınız ya da Wraith W75 gibi daha ufak klavyelere bakmanız lazım.

Düşük gecikme istiyorsanız manyetik switchli klavye almanız en iyisi olur. Yanına numpad de alabilirsiniz. Wooting'den çok vergi çıkar yurt dışından tanıdığınız varsa en iyi seçenek o olur.

Teşekkür ederim değerli bilgilerin için.

Tam boy manyetik klavye olarak sadece wooting two he var. Yurt dışında tanıdığınız yoksa almanız pek mümkün değil.
Wooting alamazsanız ya manyetik klavye bakmayacaksınız ya da Wraith W75 gibi daha ufak klavyelere bakmanız lazım.

Teşekkür ederim değerli tavsiyelerin için. Dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum.

Hocam stelseries Apex serisine bakabilirsin.

Bir göz gezdiririm teşekkürler.

Hocam Wraith W75 8000Hz'e kadar ayarlana biliyormuş ben bu klavyeyi aldıktan sonra 8KHz de kullanıp; Razer DeathAdder V3 Pro'nun kablosuz 8KHz Dongle'li modelini kullanırsam tam verim alabilir miyim? İkisi toplamda 16KHz yapıcağından dolayı darboğaz falan yapar mı?
İşlemcim: Ryzen 5 3600X (3.80 GHz)
Ekran kartım: ASUS RTX 2060 ROG STRIX.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim değerli bilgilerin için.

Teşekkür ederim değerli tavsiyelerin için. Dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum.

Bir göz gezdiririm teşekkürler.

Hocam Wraith W75 8000Hz'e kadar ayarlana biliyormuş ben bu klavyeyi aldıktan sonra 8KHz de kullanıp; Razer DeathAdder V3 Pro'nun kablosuz 8KHz Dongle'li modelini kullanırsam tam verim alabilir miyim? İkisi toplamda 16KHz yapıcağından dolayı darboğaz falan yapar mı?
İşlemcim: Ryzen 5 3600X (3.80 GHz)
Ekran kartım: ASUS RTX 2060 ROG STRIX.

Yapmaz hocam kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı