5 bin TL'ye kadar terletmeyen ve sıcak tutan bot önerisi

VP67

Hectopat
Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi terletmeyen ve sıcak tutan bot arıyorum. Bütçem 4 5 bine kadar çıkabilir. Adidas Terrex ayakkabılarım var ama maalesef hem terliyor hem soğuk tutuyor. Terleme sebebi sıcak tuttuğu için değil hava almadığı için. Hem hava alan hem sıcak tutan bir şey arıyorum. Umarım anlatabilmişimdir. Kendi kullandığınız ve benim durumumda olup tavsiye edebileceğiniz ayakkabı var mı? Salomon veya Columbia markanın botlarını kullanan var mı? Şimdiden teşekkürler.

YDS tek geçerim. Çok az modeli var ama bende Astor Mid Cut var, tipi de fena değil ve gerçekten bulunduğu ortama göre hava alması - sıcak tutması çok iyi. Geçenlerde ilk defa giydim, dışarısı buz gibi iş yerim baya sıcaktı ve hiç rahatsız etmedi gün boyu. Ne üşüttü ne de yaktı.

YDS tek geçerim. Çok az modeli var ama bende Astor Mid Cut var, tipi de fena değil ve gerçekten bulunduğu ortama göre hava alması - sıcak tutması çok iyi. Geçenlerde ilk defa giydim, dışarısı buz gibi iş yerim bayağı sıcaktı ve hiç rahatsız etmedi gün boyu. Ne üşüttü ne de yaktı.

Önemli olan soğukta sıcak tutması benim için. Bürocu olmama rağmen işim gereği bazen 12 saat dışarıda görevde olabiliyorum. Soğuk havada ayaklar buz gibi oluyor haliyle. YDS güzel ürünleri var ama soğukta nasıl performans verir bilemiyorum.

Önemli olan soğukta sıcak tutması benim için. Bürocu olmama rağmen işim gereği bazen 12 saat dışarıda görevde olabiliyorum. Soğuk havada ayaklar buz gibi oluyor haliyle. YDS güzel ürünleri var ama soğukta nasıl performans verir bilemiyorum.
Ben geçen Ankara'ya kar yağdığı gün giydim. Yarım saat 45 dk servis bekledim, normalde baya ayakları üşüyen bir tipimdir, hiç üşütmedi. Şimdi baktım da mid cut kalmamış, Astor GTX'ler var biraz boğazı uzun ama iyidir.

Ben geçen Ankara'ya kar yağdığı gün giydim. Yarım saat 45 dk servis bekledim, normalde bayağı ayakları üşüyen bir tipimdir, hiç üşütmedi. Şimdi baktım da mid cut kalmamış, Astor GTX'ler var biraz boğazı uzun ama iyidir.

Bir de şu modeli var, bayağı hoşuma gitti. Biraz daha araçtıracağım. Teşekkürler tavsiye için.

YDS ASTOR TARGA BOT -SİYAH | YDS Shop

Özellikle bir model yazamam şu an çünkü kaliteli cok model var ama Gore-Tex logolu bir ayakkabı alabilirsin istediğin özelliklerde olur.

Geri
Yukarı