Steam 5 dolar sınırını kaldırdıktan sonra parayı başka hesaba yollamak

sykrz

Kilopat
Merhaba ben 2. yeni bir hesap açtım CS:GO kasa farmı için Steam'de kısıtlamaları kaldırmak içinde 5 dolar sınırı için hesabıma 200 TL yolladım. Kısıtlamalar kalktı şu an arkadaş vs. ekleyebiliyorum kısaca anladınız. Benim sorum ise şu ben bu 200 TL'yi hediye cüzdan kartı olarak hiç harcamadan ana hesabıma geri yollarsam bu hesabın kısıtlamaları geri gelir mi yoksa sıkıntı olmaz mı?

Merhaba ben 2. yeni bir hesap açtım CS:GO kasa farmı için Steam'de kısıtlamaları kaldırmak içinde 5 dolar sınırı için hesabıma 200 TL yolladım. Kısıtlamalar kalktı şu an arkadaş vs. ekleyebiliyorum kısaca anladınız. Benim sorum ise şu ben bu 200 TL'yi hediye cüzdan kartı olarak hiç harcamadan ana hesabıma geri yollarsam bu hesabın kısıtlamaları geri gelir mi yoksa sıkıntı olmaz mı?
hayır kısıtlama geri gelmez.

Kısıtlama geri gelmez. Ancak hediye cüzdan kartını Steam bakiyesiyle alamıyorsunuz. İtem gönderebilir veya oyun hediye edebilirsiniz ana hesabınıza.

Şöyle bir yazı okudum.

Bir geri ödeme veya ihtilaf bedeli toplam satın alma değerinizi 5 USD altına çekerse, hesabınız bu özelliklere erişimi kaybeder. Örneğin, 5 USD karşılığında bir oyun alırsanız, hesabınız bu Topluluk özelliklerine erişim kazanır.

CS:GO kasa icin Prime gerekir. Ayrica skinle filan takasla kendi hesabina alabilirsin. Veya istedigin oyunu yan hesabindan kendine hediye et.

Ana hesabımdan diğer hesabıma Prime hediye ettim zaten.

Suriyelilerin vatandaşlık taktiğini Steam'e uyarlamış adam :D
Hediye kartı aktif edilince kısıtlama kalkar mı emin değilim.

Kısıtlama şu an kalktı zaten hesabıma 200 TL cüzdan ekledim. Benim demek istediğim şey bu parayı geri ana hesabıma geri yollamak kapsül alacağım çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı